Korona – Zabrze 4:2 (kon.) | Lech Poznaň – Wisła Pł. 2:1 (kon.) | Cracovia – Śląsk 1:1 (kon.)
Cracovia Krakov
1:1 (0:1)
Śląsk Wrocław
Sobota 24.11.2018, 20:30 • Stadion im. Józefa Piłsudskiego, Kraków • Polská Ekstraklasa • 16. kolo

Byl to velký boj. Domácí tahali celý zápas za kratší konec provazu, a tak musí být nakonec hodně rádi alespoň za bod za remízu 1:1. Hosté vedli od 45. minuty a zdálo se, že si ve druhé půli hubený náskok pohlídají. Domácí ale zachránila standardní situace, když od břevna odražený balon vrátil do brány Datković. (22:23:21)

90+4

90+4
    Oba celky chtějí očividně dnešní zápas vyhrát. Již ale nemají čas.

90+3
    Hosté kopali přímý kop, s centrem do vápna si ale defenziva poradila.

90+2
    Žlutou kartu dostává Ołeksij Dytiatjew (Cracovia Kraków).
    Žlutou kartu dostává Mateusz Radecki (Śląsk Wrocław).

90+1
    Zpoza vápna to zkoušel hostující Robak, jeho rána byla ale hodně slabá a gólmana Peskoviče příliš nezaměstnala.

90+1
    Druhý poločas bude delší o čtyři minuty.

89
    Navíc domácí trenér hodně emotivně poskakoval u lajny, až ho musel jít uklidnit hlavní rozhodčí.

88
    Konec se neúprosně blíží a i když se domácí hodně snaží, nyní to již patrně nezvládnou.

86
    Domácí hrají ale nyní velmi zbrkle a dvakrát v krátkém sledu přišli zbytečně o balon.

85
    Domácí nemají dost a snaží se dokonat obrat. Je ale samozřejmě jasné, že již nebudou hrát vabank jako v posledních minutách.

83
    Střídání v týmu Śląsk Wrocław: ze hřiště odchází Damian Gąska, přichází Mateusz Radecki.
    82. Niko Datković (CRA) - 1:1

82
    Cracovia právě vstřelila branku!
    A je srovnáno! Javi Hernandez parádním přímým kopem přes zeď trefil břevno, od kterého se balon odrazil přímo na hlavu stopera NIKA DATKOVIĆE, který pohotovou hlavičkou srovnal na 1:1!

81
    Faulovaný byl nyní Javi Hernandez a následovat bude přímý kop pro domácí. Je to pozice na střelu, tak uvidíme, co domácí vymyslí.

81
    Přímo po rohu hosté nezahrozili, avšak po krátké mezihře se k míči dostal zády k bráně Robak, jehož pokus o nůžky skončil vysoko nad bránou.

80
    Hosté šli nyní do dalšího přečíslení třech proti dvěma. Znovu ale svou akci nedotáhli až dokonce a získali alespoň roh.

79
    Domácí už hrají prakticky bez obrany a těžiště hry se snaží přesunout před bránu soupeře. Je jasné, že hrají tak, aby dali gól i za cenu velkého rizika.