Rheindorf Altach – Sturm Graz 0:2 (kon.) | St. Pölten – Wacker 2:0 (kon.) | Rapid – Linz 0:1 (kon.)
SKN St. Pölten
2:0 (0:0)
FC Wacker Innsbruck
Neděle 25.11.2018, 14:30 • NV Arena, Sankt Pölten • Rakouská Bundesliga • 15. kolo

Držení míče: 44 % : 56 %.
    Střely na branku: 2:1. Střely mimo: 4:3. Rohy: 3:5. Ofsajdy: 8:1. Fauly: 20:12. (16:27:44)

Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Sankt Pöltenu, který svého soupeře porazil poměrem 2:0. Domácí byli ve druhém poločase mnohem aktivnější, za což si pochopitelně zasloužili branku. O tu první se necelých deset minut před koncem postaral Fountas, následně pak rozhodující trefu přidal Ljubicic. Innsbruck v koncovce utkání sahal alespoň po čestné trefě, kterou se ale nepodařilo vsítit. Domácí tak z těžkého zápasu vydolovali tři body.

Střely na branku: 2:1. Střely mimo: 4:3. Rohy: 3:5. Ofsajdy: 8:1. Fauly: 20:12.

90+3

90+3
    Wacker zahrával standardku z vlastní poloviny, hosté to raději zkusili na jistotu po zemi.

90+2
    Hosté se ještě snaží s nepříznivým výsledkem něco udělat, momentálně má kulatý nesmysl na noze Henning.
    90. Robert LJUBICIC - 2:0

90
    St. Pölten právě vstřelil branku!
    Vypadá to, že o vítězi utkání je rozhodnuto! Domácí podnikli velice rychlý protiútok, který po levém křídle táhl Balič, jenž před brankou našel ROBERTA LJUBICICE, kterému stačilo nastavit kopačku.

89
    Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby. Hostující hráči se snaží s nepříznivým výsledkem něco udělat, zatím se to ale nedaří.

87
    Posléze u postranní čáry zasahoval střídající Balič, který za sebe nepustil Huphaufa. Wacker bude alespoň vhazovat.

86
    Na útočnou polovinu se dostával Gartler, který ale nakonec narazil do dobře postaveného Maaka.

85
    Střídání v týmu FC Wacker Innsbruck: ze hřiště odchází Manuel Maranda, přichází Dominik Baumgartner.

83
    Tohle bude pro hostující hráče hodně složité, do konce zápasu totiž nezbývá moc času.
    82. Taxiarchis FOUNTAS - 1:0

82
    Domácí se dostávají do vedení! Kolmice za obranu našla střídajícího TAXIARCHISE FOUNTASE, který využil chybného vyběhnutí brankáře, načež z úhlu zamířil do opuštěné svatyně.

82
    To už byla šance na úvodní branku. Do vzduchu se totiž dostal právě Pak, který z dobré pozice zamířil kousek nad branku.