Emmen – Excelsior 1:2 (kon.) | Feyenoord – Groningen 1:0 (kon.) | Utrecht – Graafschap 5:0 (kon.)
Willem II – Arnhem 1:3 (kon.) | Venlo – Alkmaar 2:2 (kon.)
Feyenoord Rotterdam
1:0 (1:0)
FC Groningen
Neděle 25.11.2018, 14:30Nizozemská Eredivisie • 13. kolo

Z mé strany je to dnes vše! Přeji Vám hezký zbytek dne a budu se těšit u dalšího zápasu! (16:25:07)

Dnešní zápas je u konce! Jediná branka utkání padla hned v 7. minutě, když si Jens Toornstra po skvělé přihrávce, kterou obdržel parádně zpracoval ve vápně Groningenu balón a poslal ho k levé tyči. Ve 25. minutě hráči hostujícího celku nastřelili tyčku, ale vyrovnat se jim nepovedlo. Druhý poločas už zase patřil domácím, i když hosté měli také několik šancí na vyrovnání, ale ani jeden z týmů se v druhé půli netrefil a zápas tak končí 1:0 ve prospěch domácího Feyenoordu!

Držení míče: 62 % : 38 %.
    Střely na branku: 7:3. Střely mimo: 2:6. Rohy: 12:2. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 12:10.

90+2

90+2
    Míč drží hráči Feyenoordu daleko od branky a vypadá to, že je rozhodnuto!

90+1
    Rozhodčí nastavuje 2 minuty!

90
    Berghuis měl obrovskou šanci rozhodnout zápas, ale podařilo se mu jenom nastřelit tyčku!

89
    I tento rohový kop si obrana hostů pohlídala a všichni teď spěchají dopředu.

89
    Centr vyhlavičkoval jeden z obránců Groningenu za branku a následuje tak další rohový kop pro domácí.

88
    Následuje rohový kop pro hráče Feyenoordu, kteří s rozehrávkou vůbec nespěchají.

87
    Vilhena vyslal z dálky střelu na Padta, který ihned vykopává míč dopředu na své spoluhráče.

87
    Mnoho času do konce nezbývá a tak se hosté snaží nakopávat balón dopředu.

86
    Střídání v týmu FC Groningen: ze hřiště odchází Tim Handwerker, přichází Tim Freriks.

84
    Zeeifuk teď pohotově zastavil Berghuise, který už ve vápně natahoval ke střele.

83
    Doan se snažil probojovat přes obranu Feyneoordu, která ho ale zastavila a akci tak přerušila.

82
    Střídání v týmu FC Groningen: ze hřiště odchází Ludovit Reis, přichází Ahmad Mendes Moreira.

80
    Břevno! Vilhena z dálky vyslal dělovku na bránu, která skončila na břevně brankáře Padta.

79
    Střelec jediné branky Toornstra se dostal do zakončení, ale rána mu vůbec nesedla a míč končí vysoko nad brankou Groningenu.

78
    Střídání v týmu Feyenoord Rotterdam: ze hřiště odchází Sam Larsson, přichází Yassin Ayoub.