Sparta – Třinec 1:3 (kon.) | K. Vary – Vítkovice 2:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Chomutov 3:1 (kon.)
Liberec – Mountfield HK 4:3 (po pr.) | Plzeň – Olomouc 1:2 (1:3 po s.n.) | Litvínov – Kometa Brno 2:3 (kon.)
BK Mladá Boleslav
3:1 (0:1, 2:0, 1:0)
Piráti Chomutov
Neděle 25.11.2018, 16:00 • ŠKOENERGO Aréna • Tipsport extraliga • 22. kolo

59:54
    V posledních sekundách je ještě vyloučen Radek Duda, a to za držení.

58:50
    Závěr zápasu bude ještě dramatický, Piráti budou hrát přesilovku. Vyloučen je za vysokou hůl Martin Pláněk.

54:18
    Na dvě minuty za sekání je vyloučen chomutovský Tomáš Svoboda.
    46:50 Michal VONDRKA - 3:1

46:50
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Domácí kapitán MICHAL VONDRKA se šikovně dostal k puku za domácí obranou a zblízka prostřelil Peterse. Trefil se tak proti svému bývalému klubu. Bez asistence.

41:01
    Dlouho to ale neplatí, za faul vysokou holí jde za katr Pavol Skalický.

38:34
    Dvouminutový trest za hákování si teď odpyká domácí střelec Jakub Klepiš.

35:15
    Ondřej Dlapa (MBL) jde na trestnou, je vyloučen na dvě minuty za držení.

32:30
    Musil si klepl o puk a dostal ho do jízdy na pravé křídlo. Parádní pas si stáhl a nahrál před prázdnou branku Orsavovi, který ale nechal vyniknout Petersovu vyrážečku!
    29:12 Jakub KLEPIŠ - 2:1

29:12
    JAKUB KLEPIŠ převzal na svém místě na levém kruhu puk od Kotvana, zastavil si ho, zamířil a švihem vypálil opět k bližší tyči. Peters ani tentokrát neměl nárok. Asistence: Oldrich Kotvan, Michal Vondrka.

28:57
    Stejný trest za stejný prohřešek si nyní odsedí i Petr Koblasa, domácí budou hrát minutu a jednu sekundu v pěti proti třem.

27:58
    Vyloučen Ronald Knot (CHM) na dvě minuty za hákování.
    26:57 Jakub KLEPIŠ - 1:1

26:57
    Šťastný odseděl trest a okamžitě se zapojil do útoku. Potáhl puk po pravé straně a nahrál na levý kruh, odkud na bližší tyč z voleje vypálil JAKUB KLEPIŠ. Asistence: David Šťastný, Pavol Skalický

24:32
    David Šťastný (MBL) vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

20:00
    V samém závěru první třetiny je na dvě minuty za sekání vyloučen chomutovský Radek Duda.

10:44
    Trest pro Davida Šticha (2+10 minut) za vražení na hrazení. Odpyká jej Filip Hanták.
    01:07 Jakub SKLENÁŘ - 0:1

01:07
    Piráti právě vstřelili branku!
    Studená sprcha pro domácí tým. Tomáš Svoboda najel do útočného pásma a nahodil puk těsně vedle. Toho se pak ujal Růžička a našel mezi kruhy JAKUBA SKLENÁŘE, který puk prohodil mezi betony Krošelje do branky. Asistence: Vladimír Růžička.

Michal Konvalina

Branky a nahrávky: 27. Klepiš (Šťastný, Skalický), 30. Klepiš (Kotvan, Vondrka), 47. Vondrka – 2. Sklenář (V. Růžička)

BK Mladá Boleslav: Krošelj (Groh) – Kotvan, Pláněk, Hanzlík (A), Dlapa, Němeček, Bernad, Eminger – Vondrka (C), Klepiš (A), Skalický – Orsava, P. Musil, Látal – Pacovský, T. Knotek, Šťastný – Pabiška, Najman, P. Kousal.
    Piráti Chomutov: Peters (Stezka) – Jank, Flemming, Dietz, Knot, Štich, Valach, Trefný – Sklenář, V. Růžička (A), T. Svoboda – Tomica (C), Klhůfek, Duda – Marjamäki, Vantuch, J. Stránský – Koblasa, Hanták, J. Havel.

Rozhodčí: Šír, Horák – Gebauer, Lederer