Eibar – Real Madrid 3:0 (kon.) | Valencia – Rayo Vallecano 3:0 (kon.) | Huesca – Levante 2:2 (kon.)
Atlético – Barcelona 1:1 (kon.)
SD Huesca
2:2 (1:1,1:1)
Levante UD
Sobota 24.11.2018, 18:30Španělská LaLiga • 13. kolo

Z mé strany je to dnes vše! Přeji Vám hezký zbytek večera a budu se těšit u dalšího zápasu! (20:31:37)

Dnešní napínavé utkání je u konce! První branka přišla v 19. minutě, ale rozhodčí si jí šel zkontrolovat na video po kterém, díky ofsajdovému postavení jednoho z hráčů gól neuznal. Huesca ovšem dlouho nečekala a hned ve 23. minutě vstřelila branku, která již platila. Po brance domácí tlačili soupeře a vypadalo to, že hosté fyzicky nestíhají, ovšem v nastaveném čase prvního poločasu se k hlavičce dostal Roger a vyrovnal tak stav utkání na 1:1. Do druhého poločasu vstoupili opět lépe domácí, což se ukázalo v 52. minutě, kdy Huescu do vedení poslal Etxeita. Domácí dlouho vedli, ale Levante se přece jen dostalo k vyrovnání, které zařídil svojí střelou k levé tyči střídající Boateng. Konečný výsledek je tedy 2:2.

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 12:3. Střely mimo: 9:2. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 6:5. Fauly: 11:8.

90+5

90+5
    Rohový kop Huescy končí na kopačkách hráčů Levante.

90+4
    Akce Huescy končí za brankou hostů, rozehrávat bude Olazábal.

90+2
    Hra se teď přelévá ze strany na stranu, domácí jdou nyní vpřed.

90
    Rozhodčí nastavuje 5 minut!

89
    Utkání se chýlí ke konci. Levante mají k dispozici autové vhazování nedaleko vápna domácích.

89
    Střídání v týmu SD Huesca: ze hřiště odchází David Ferreiro, přichází Serdar Gürler.

88
    Z rohového kopu opět nic není, hrát bude brankář Olazábal.

87
    Následuje ovšem další rohový kop pro Huescu,

86
    Huesca měla k dispozici rohový kop, který ale končí na kopačkách obránců Levante, kteří mohou vyslat své útočníky do akce.

84
    Boateng vyhrál souboj na polovině hřiště a společně se svými spoluhráči postupuje vpřed.

84
    Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Sanjin Prcić, přichází Fran Manzanara.

81
    Žlutou kartu dostává hráč hostů Toňo za řeči.

81
    Žlutá karta pro Ávilu za řeči k rozhodčímu.

80
    Střídání v týmu SD Huesca: ze hřiště odchází Álex Gallar, přichází Luis Ezequiel Ávila.

79
    Po faulu jednoho z útočících Huescy rozehrávají hosté.

Adam Mitáš

Branky: 23. Rivera Hernández (Cucho), 52. Etxeita (Ferreiro) – 45+1. Martí (Coke), 77. E. Boateng (Jason)

Karty:   12. Pulido (HSC), 74. Jovanović (HSC), 81. Ávila (HSC) – 12. N. Vukčević (LVN), 67. Prcić (LVN), 81. Toňo (LVN)

SD Huesca: Jovanović – Miramón, Pulido, Etxeita (C), Akapo – Musto, Rivera Hernández (72. Sastre) – Gallar (80. Ávila), Moisés Gómez, Ferreiro (89. Gürler) – Cucho.
    Náhradníci: Werner – Aguilera, Ávila, Brezančić, Gürler, Insua, Sastre.

Levante UD: Olazábal – Cabaco (69. E. Boateng), Chema, Suárez Pier – Coke (C), Prcić (84. Manzanara), N. Vukčević (46. E. Bardhi), Toňo, Jason – Martí, B. Mayoral.
    Náhradníci: Aitor Fernández – E. Bardhi, E. Boateng, Dwamena, Pedro López, Manzanara, Simon.

Rozhodčí: Fernandez J.