Parma – Sassuolo 2:1 (kon.) | Bologna – Fiorentina 0:0 (kon.) | Empoli – Atalanta BC 3:2 (kon.)
Neapol – Chievo 0:0 (kon.) | Lazio – AC Milán 1:1 (kon.) | Janov – Sampdoria 1:1 (kon.)
Parma Calcio 1913
2:1 (2:1)
US Sassuolo Calcio
Neděle 25.11.2018, 12:30 • Stadio Ennio Tardini, Parma • Italská Serie A • 13. kolo

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den! (14:26:28)

Je konec! Parma zvládla důležité utkání se Sassuolem a vítězí 2:1! Domácí Parma se hodně rychle ujala vedení, když se v 6. minutě prosadil Gervinho! Ve 25. minutě navíc po rohovém kopu prokázal důraz Bruno Alves a bylo to 2:0! Na druhé straně však hostům pomohl nedovolený zákrok v pokutovém území, po kterém deset minut před přestávkou snížil z penalty Khouma Babacar! Po změně stran se Sassuolo dralo do útoku za vyrovnáním. Domácí obrana ale odehrála skvělé utkání a nepustila soupeře do šancí.

90+3

90+3
    Žlutou kartu dostává Andrea Consigli (US Sassuolo Calcio).

90+2
    Po dalším centru z levé strany se k hlavičce v pokutovém území dostal Khouma Babacar, ale jeho rána z těžké pozice skončila nad břevnem.

90+1
    Nastavují se tři minuty!

90
    Alessandro Matri si v pokutovém území naskočil na krásný centr z levé strany, ale musel hlavičkovat pod velkým úhlem a svůj pokus neusměrnil mezi tři tyče.

89
    Antonio Barillà získal míč, dostal se s ním k rohovému praporku, kde nasbíral cenné vteřinky pro domácí celek.

88
    Střídání v týmu Parma Calcio 1913: ze hřiště odchází Matteo Scozzarella, přichází Leo Štulac.

87
    Gervinho se z pravé strany probil do pokutového území, jenže jeho zakončení mířilo přímo do míst, kde stál připravený brankář.

86
    Parma zahrávala rohový kop. Prudký centr přiletěl na přední tyč, ale dobře postavený Simone Iacoponi se vinou zákroku obránce nedostal k hlavičce.

85
    Gervinho pelášil s míčem od poloviny hrací plochy k brance soupeře. Nakonec ale nedokázal obejít soupeře a nedostal se do zakončení.

84
    Rogério si na levém křídle udělal prostor k odcentrování, jenže jeho centr skončil na noze prvního hráče v bílém dresu.

83
    Inglese si skvěle pokryl míč a Marlon jej poslal k zemi. Hostující hráč dostává žlutou kartu.

82
    Střídání v týmu Parma Calcio 1913: ze hřiště odchází Alessandro Bastoni, přichází Marcello Gazzola.

81
    Alessandro Bastoni se po rohovém kopu domácího celku dostal do zakončení, ale jeho hlavička prosvištěla vysoko nad břevnem Sassuola.

80
    Antonio Barillà se prosmýkl do pokutového, ale jeho následná přihrávka na Gervinha byla o kousek delší.

79
    Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Alfred Duncan, přichází Alessandro Matri.