Slovácko – Ostrava 4:0 (kon.) | Jihlava – Brno 4:1 (kon.) | Třinec – Zlín 1:5 (kon.)
FK Třinec
1:5 (0:3)
FC Zlín
Neděle 25.11.2018, 11:00 • Stadion Rudolfa Labaje, Třinec • Juniorská liga – Morava • 16. kolo

90
    Zlín právě vstřelil branku!
    V posledních sekundách zápasu ještě vidíme jeden gól, a to na straně Zlína! Ten díky Alexandrovi JAKUBOVI zvyšuje na konečných 1:5 a potvrzuje své vítězství.

75
    Třinec právě vstřelil branku!
    Tak se domácí fanoušci přece jen dočkali! Po velmi dobré přihrávce snižuje Třinec, konkrétně je to JOUKL Petr, na 1:4! Do konce zápasu zbývá ještě přibližné 15 minut, tak uvidíme, jak se s tím domácí dokáží poprat.

52
    Zlín v dnešním utkáním dominuje a výtečnou střelou Alexandera JAKUBOVA zvyšuje na 0:4! Ten v dnešním zápase zaznamenává hattrick!

36
    Zlín potvrzuje, že má v dnešním zápase znatelnou převahu a své vedení ještě před přestávkou navyšuje svým druhým gólem Alexander JAKUBOV na 3:0.

29
    A je tu druhý gól v krátkém sledu. První střelu ještě Kubík stihl vyrazit, na dorážku Alexandera JAKUBOVA byl ale krátký – 0:2.

26
    Zlín nakonec po dlouhém úvodním tlaku jde do vedení zásluhou Lukáše HOLÍKA. Třinec byl zatím velmi pasivní a zaplatil za to svou daň.

Petr Janoš

Branky: 75. Joukl – 26. Holík, 29. Jakubov, 36. Jakubov, 52. Jakubov, 90. Jakubov

FK Třinec: Kubík – Lanc, Konečný, J. Cieslar, Potůček, Niemczyk, Cienciala, Nieslanik, Samiec, Joukl, Zahaluk.
    Náhradníci: Misiorz; V. Cieslar, Witoszek, Wilk, Tatar, Jalovičor.

FC Zlín: Šiška – Masař, Košák, A. Tkadlec, Jakubov,Gettler, R. Tkadlec, Balič, Venený, Lukáš Holík, Slaměna.
    Náhradníci: Lebánek; Červenka, Kolář, Sklenář, Vičánek, Zahradník.

Rozhodčí: Julínek – Caletka, Lakomý