Nové Zámky – Košice 0:2 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Detva 5:4 (kon.) | Poprad – Žilina 5:2 (kon.)
Trenčín – MAC Budapešť 2:1 (kon.) | Miskolc – Zvolen 4:0 (kon.)
HK 32 Liptovský Mikuláš
5:4 (0:1, 3:2, 2:1)
HK Detva
Neděle 25.11.2018, 17:00 • ZS Spišská Nová Ves • Tipos Extraliga (SR) • 26. kolo

Z tohoto klání je to z mé trany vše, přeji krásný vstup do nového pracovního týdne. (19:20:17)

Máme tu sirénu ukončující tuto nervy drásající bitvu! Jako první šli vždy do vedení hosté, ale domácí hlavně díky výborným přesilovým hrám dokázali vždy odpovědět. Ve třetí třetině se ale vše změnilo, Liptovský Mikuláš zvýšil pohyb a byl za to odměněn 2 góly. Hostující Detva odpověděla pouze jednou přesnou trefou a tak si dnes do tabulky připisují 3 body domácí a přeskakují tak svého dnešního soupeře v tabulce na 8. místo.

59:00
    Hostující tým to zkouší se šesti bruslaři v útočném pásmu!

58:16
    Kislitsyn teď předvedl výborný zákrok! Puliš nahrál svému spoluhráči mezi kruhy, který ale na domácího golmana nevyzrál!

57:48
    Ďaloga teď lehce nahazoval před branku, což byla lahůdka pro Kislitsyna, který schoval puk do rukavice.

57:05
    Do konce 3. třetiny zbývají necelé 3 minuty a hráči Detvy se zatím do žádného vekého nápor nedostali.

54:50
    Ďaloga teď vystřelil pro domácího brankáře nečekanou střelu, se kterou měl muž s maskou obrovské problémy!

53:45
    Jeden z hostujícíh hráčů teď zůstává ležet na zemi po zásahu domácí hokejkou. Rozhodčí nakonec vylučovat ale nebudou.

Zpoza branky se teď snažil jeden z hostujících trefit Kislitsyna odrazem do zad, což se mu málem povedlo!

52:45
    Hráči Detvy se oproti první polovině poslední třetiny zlepšili hry v obraně, ale do útoku se jim stále dostat nedaří

50:39
    Tým Detva právě vstřelil branku!
    Máme na světě další velmi kuriózní gól! GAŠPAR obkroužil branku a snažil se zasunout kolem betonu Kislitsyna, od kterého se však touš odrazil nad bránu, kde se otřel o tyčku a následně po zádech domácího brankáře doputoval do brány! Asistence: Ďaloga, Fekiač Vik.

49:10
    Kislitsyn teď vůbec netušil kde má puk! Naštěstí pro jeho tým ho však našel pod svými betony po zajímavé šanci hostů.

46:46
    Liptovský Mikuláš právě vstřelil branku!
    Domácí již odskakují na rozdíl 2 gólů! Puk se odrazil vedle hostujícího golmana, čehož dokázal využít ŠTEVULIAK! Asistence: Tamáši

46:27
    Hráči domácího celku jednoznačně v poslední třetině zvýšili pohyb s jou za to řádně odměněni! SUCHÝ nahodil puk na branku, kterého se pravděpodobně už nikdo z domácích nedotkl! Asistence: Heikkila

45:18
    Vyloučení v týmu HC 07 Detva (Giľák – 2 min., hákování).

44:15
    Krásná akce se teď povedla Liptovskému Mikuláši! Slvělou přihrávku mezi kruhy dostal Huna Ro. od Kriška, následně však ze 100% nedokázal podruhé v dnešním zápase překonat Zalivina!

43:45
    Hru teď kontrolují domácí, Zalivin však zatím v závěrečné třetině moc práce neměl.

Jiří Michal

Branky a nahrávky: 21. Mezovský (Vybiral), 25. Kriška (Suchý, Kurali), 39. Huna Ro. (Nádašdi, Kriška), 47. Suchý (Heikkila), 47. Števuliak (Tamáši) – 16. Kuklev (Chovan Mat., Žilka), 23. Valent (Mar., Kuklev), 31. Murček (Puliš), 51. Gašpar (Ďaloga, Fekiač Vik.)

HK 32 Liptovský Mikuláš: Kislitsyn (Hollý) – Kurali, Suchý, Nádašdi, Mezovský,Fereta, Bača, Nemec, Košecký – Kriška, Huna Ri., Huna Ro. – Uram, Tamáši, Vybiral – Heikkilä, Piatka, Lištiak – Uhrík, Oško, Števuliak.
    HK Detva: Zalivin (Petrík) – Chovan Mar., Kuklev, Hraško, Sládok, Fekiač Fre., Gachulinec, Šimon, Giľák – Ščurko, Murček, Puliš – Ďaloga, Fekiač Vik., Gašpar – Tibenský, Chovan Mat., Žilka – Král, Valent, Surový Mar.

Rozhodčí: Orlobin, Babic – Šoltés,Vincze