Chabarovsk – Novosibirsk 2:3 (kon.) | Magnitogorsk – N.Novgorod 5:4 (kon.) | Kazaň – Nižněkamsk 3:1 (kon.)
CSKA Moskva – Viťaz 3:1 (kon.) | Dynamo Moskva – Jokerit 2:0 (kon.) | Riga – Petrohrad 1:3 (kon.)
Amur Chabarovsk
2:3 (1:2, 0:1, 1:0)
HC Sibir Novosibirsk
Pondělí 26.11.2018, 10:30 • Platinum Arena • KHL

To je z mé strany již vše, příště na počtenou! (13:00:52)

ČESKOSLOVENSKÁ STOPA:

Jan Kolář (CHA): 1+0, 5 střel, čas na ledě 23:49
    Michal Jordán (CHA): 0+0, 4 střely, čas na ledě 20:21
    Tomáš Zohorna (CHA): 0+0, 2 střely, čas na ledě 18:39

Je dobojováno. Dvě a půl minuty před koncem se sice Janu Kolářovi podařilo snížit na rozdíl jediného gólu, hubený náskok už si ale Novosibirští pohlídali. Díky trefám Princeho, Sajustova a Demidova tak Sibir vítězí 3:2.

59:26
    Alexej Murygin je na střídačce, domácí to zkouší v šesti!

59:04
    Tomáš Zohorna nabil na vrchol kruhů Ruděnkovovi, jeho rána ale byla zblokována. To už se rozběhla poslední minuta třetí třetiny!

58:19
    Michal Jordán ujel po levém křídle, jeho následná střela z ostrého úhlu ale postrádala přesnost.
    57:30 Jan KOLÁŘ - 2:3

57:30
    Chabarovsk právě vstřelil branku!
    Tuto přesilovku už domácí dokázali využít, drama je na světě! JAN KOLÁŘ několik sekund držel puk na útočné modré, než nakonec vystřelil – a jeho rána skončila až v síti. Asistence: Igor Ruděnkov.

56:46
    Pavel Dědunov se k dorážce nahození z pravé strany nedostal, Alexej Krasikov přerušil hru včas.

55:54
    Domácí si zahrají další přesilovku, Alexandr Šarov (SIB) si v souboji s Žuravljovem pomohl vysokou holí.

54:37
    Sibir hraje v plném počtu.

54:12
    Vladislav Ušenin si nedokázal zpracovat prudký pas od Vorobjova, kotouč opět letí směrem k Muryginovi.

53:29
    Novosibirští hokejisté se osvobozují, ani tato přesilovka zatím domácím nevychází.

52:37
    Po komerční přestávce si Amur zahraje přesilovku, Brulé (SIB) vyfasoval dvě minuty za vysokou hůl.

51:19
    Novosibirští hokejisté dostali puk do útočné třetiny, vzápětí o něj ale zase přišli a na opačnou stranu už se vydává Anton Lazarev.

50:25
    Alexandr Gorškov našel v předbrankovém prostoru Vladislava Ušenina, ten ale nedokázal prudce letící kotouč trefit podle představ!

49:47
    Hosté vyhodili kotouč až k Muryginovi, přesilovka domácího celku se pomalu chýlí ke konci.

49:04
    Chabarovští sice kombinují v útočném pásmu, zatím se ale nedostali k jediné střele, pokud nepočítáme nahození Jana Koláře ze středního pásma.

Vojtěch Balon

Branky a nahrávky: 7. A. Lazarev (Žuravljov), 58. J. Kolář (Ruděnkov) – 14. Prince (Romancev, Ignatovič), 15. Sajustov (Michajlov), 27. Demidov (Brulé)

Amur Chabarovsk: Murygin (Alikin) – J. Kolář, Kuzmin, D. Vorobjov, Korjagin, Aťušov, Jordán, Žuravljov – A. Lazarev, Pjanov, Fajzullin – Rasskazov, Ruděnkov, T. Zohorna – Gorškov, Vl. Ušenin, Vj. Ušenin – Železkov, Dědunov, Popugajev.
    HC Sibir Novosibirsk: Krasikov (D. Taylor) – K. Alexejev, Loginov, Morozov, Ignatovič, D. Lukin, Demidov, Savčenko – Brulé, Prince, J. Peltola – Kazakov, Sajustov, Michajlov – Caron, Pešechonov, Šarov – Pervušin, Zyrjanov, Romancev – A. Jakovlev.

Rozhodčí: Bukin, Vasiljev – Ivanov, Černyšjov