Chabarovsk – Novosibirsk 2:3 (kon.) | Magnitogorsk – N.Novgorod 5:4 (kon.) | Kazaň – Nižněkamsk 3:1 (kon.)
CSKA Moskva – Viťaz 3:1 (kon.) | Dynamo Moskva – Jokerit 2:0 (kon.) | Riga – Petrohrad 1:3 (kon.)
Metallurg Magnitogorsk
5:4 (1:1, 3:1, 1:2)
Torpedo Nižnij Novgorod
Pondělí 26.11.2018, 15:00 • Arena Metallurg • KHL

Československá stopa

Michal Bulíř (MET) 0+0, 1 střela, čas na ledě 15:38 (17:36:19)

Statistiky zápasu:
    Střely na branku – 28:38 (14:10, 9:11, 5:17)
    Zblokované střely – 9:10
    Vyhraná vhazování – 24:29
    Trestné minuty – 12:6
    Hity – 8:13

Hosté už závěrečný tlak ve vyrovnání nepřetavili a Magnitogorsk tak vítězí 5:4! Třetí třetina byla ještě hodně dramatická. Nastupovalo se do ní za stavu 4:2 a hosté v ní dokázali dvakrát snížit na rozdíl jediné branky. Ve druhém případě tomu tak bylo pět minut před koncem a poté Torpedo sahalo i po vyrovnání. K domácím se nakonec přiklonilo i velké štěstí, když je hned dvakrát zachránila tyčka.

58:31
    Hosté to zkoušejí s prázdnou brankou, tedy s šesti hráči v poli!

58:31
    Hosté si vyžádali oddechový čas.

58:04
    Domácí jsou kompletní.

57:51
    Denis Barancev dostal puk na osu a jelikož měl před sebou dost prostoru, tak si ještě vylepšil pozici. Místo střely se pak ještě nabízel puk před branku Galuzinovi, který trefil tyčku! To je velká smůla pro hosty!

57:16
    Nyní se domácí osvobodili.

56:47
    Z levé strany vypálil Andrew Calof, který orazítkoval vzdálenější tyčku! Domácí teď měli štěstí.

56:03
    Na trestnou lavici odchází Nikolaj Kuljomin, který vysekl protihráči hokejku. Zákrok je klasifikován jako nedovolené bránění.
    55:02 Damir ŽAFJAROV - 5:4

55:02
    Torpedo právě vstřelilo branku!
    Hosté se trefují těsně po skončení přesilové hry a snižují na rozdíl jediného gólu! Denis Paršin vymyslel krásnou přihrávku na DAMIRA ŽAFJAROVA a ten z pravého kruhu pálil do poloodkryté klece. Asistence: Denis Barancev a Denis Paršin.

55:00
    Domácí jsou v plném počtu. Pět minut před koncem vedou o dva góly.

54:31
    Dobrou střelou z levého kruhu se prezentoval Andrew Calof. Košečkin zakročil levým betonem.

53:49
    Domácím se podařilo vyhodit.

52:59
    Dvě minuty za podražení obdržel Jevgenij Timkin. Přesilová hra tentokrát pro hosty.
    52:12 Matt ELLISON - 5:3

52:12
    Metallurg právě vstřelil branku!
    A to se jim podařilo! Domácí sehráli secvičenou akci, kdy Kuljomin přenesl hru na levý kruh, kde se nacházel Sergej Mozjakin. Ten poslal na branku střílenou přihrávku, do níž vložil hůl MATT ELLISON a ten usměrnil kotouč mimo dosah Tichomirova. Asistence: Sergej Mozjakin a Nikolaj Kuljomin.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 16. Ellison (Mozjakin), 22. Rasmussen (Mozjakin, Ellison), 36. Několenko (Ljubimov), 37. Pakarinen, 53. Ellison (Mozjakin, N. Kuljomin) – 17. Setdikov (D. Sjomin), 38. Žafjarov (Paršin), 48. Galuzin, 56. Žafjarov (Barancev, Paršin)

Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (Zagidulin) – Rylov, Antipin, Vereščagin (A), Matuškin, Běreglazov, J. Birjukov (A), Dronov – N. Kuljomin, Ellison, Mozjakin (C) – Bulíř, N. Shore, Varfolomejev – Pakarinen, Rasmussen, Dorofejev – Ljubimov, Timkin, Několenko – Jazkov.
    Torpedo Nižnij Novgorod: S. Galimov (41. Tichomirov) – Bodie, Holm, Barancev (A), Orlov, Sergijenko, Korobov, Rodionyčev – Paršin, Miele, Žafjarov – Calof, Galuzin (A), Sabolič – Verjajev, D. Iljin, Makarenko – Smolin, D. Sjomin, Markovin – Setdikov.

Rozhodčí: Kislov, Gusev – Judin, Berseňov