Chabarovsk – Novosibirsk 2:3 (kon.) | Magnitogorsk – N.Novgorod 5:4 (kon.) | Kazaň – Nižněkamsk 3:1 (kon.)
CSKA Moskva – Viťaz 3:1 (kon.) | Dynamo Moskva – Jokerit 2:0 (kon.) | Riga – Petrohrad 1:3 (kon.)
Dynamo Moskva
2:0 (1:0, 1:0, 0:0)
Jokerit Helsinky
Pondělí 26.11.2018, 17:30 • Megasport Arena • KHL

Děkuji Vám za pozornost a přeji příjemný zbytek pondělního večera! (20:00:50)

Příští utkání obou mužstev

DMS:
    ST 28. 11. 2018, 17:30: Slovan Bratislava (doma)

JOK:
    ST 28. 11. 2018, 17:30: Dinamo Minsk (venku)

Československá stopa v utkání

Do tohoto utkání nenastoupil žádný český ani slovenský hokejista.

Trestné minuty: 8 – 8

Dynamu Moskva se podařilo vyhrát druhý zápas po sobě. Domácí tým zcela jasně ovládl první třetinu. V následujících čtyřiceti minutách byli poté lepším celkem hosté z Helsinek. Nepříznivý výsledek ovšem zvrátit nedokázali. Góly Dynama obstarali útočníci Vadim Šipačov, Dmitrij Kagarlickij.
    Konečný výsledek: Dynamo Moskva - Jokerit Helsinky 2:0

59:59
    Ještě jedna střela od Lepistöa..

59:45
    Lepistö vystřelil od modré čáry z první, trefil ale pouze střed brány, tudíž i náručí Jerjomenka.

59:01
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny!

59:00

58:50
    Střelecký pokus O'Neilla z levé strany, Jerjomenko bez práce.

58:13
    Kalninš na střídačce, Jokerit zkusí hru bez brankáře!

58:13
    Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Andrej Alexejev – 2 min., vysoká hůl).

57:53
    Střela Kagarlického z levé strany zablokována Lauridsenem.

57:00
    Přesně tři minuty před koncem třetí třetiny přichází na řadu třetí přesilovka Dynama. Vhazuje se ve střední třetině, poblíž trestné lavice Jokeritu.