AEK Atény – Ajax 0:2 (kon.) | CSKA Moskva – Plzeň 1:2 (kon.) | AS Řím – Real Madrid 0:2 (kon.)
Bayern – Benfica 5:1 (kon.) | Hoffenheim – Šachtar 2:3 (kon.) | Juventus – Valencia 1:0 (kon.)
Lyon – Manchester City 2:2 (kon.) | Manchester Utd. – Young Boys 1:0 (kon.)

Držení míče: 39 % : 61 %.
    Střely na branku: 2:5. Střely mimo: 2:8. Rohy: 3:5. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 18:11. (20:53:32)

Po závěrečném hvizdu propukla obrovská radost fotbalistů Ajaxu, kteří bez ohledu na ostatní výsledky slaví postup do osmifinále Ligy mistrů! Pro výhru v Aténách si dokráčeli ve druhém poločase. Klíčový moment zápasu přišel v 67. minutě, kdy Livaja zahrál v šestnáctce rukou, proti domácím tak byla nařízena penalta a Livaja byl navíc po druhé žluté kartě vyloučen. Pokutový kop pak proměnil Dušan Tadić a stejný hráč ještě v 72. minutě pečetil výsledek po nezištné asistenci Huntelaara. Ajax tedy zvítězil 2:0 a v tabulce skupiny E obsadí nejhůř druhé místo.

90+4

90+3
    Z pravé strany posílal míč do šestnáctky Kristensen. Labyad, který pouštěl balón na Huntelaara, byl v ofsajdu a následná střela Huntelaara, jež skončila v síti, už tak byla zbytečná. Tenhle gól platit nemůže.

90+2
    Zápas se už spíše dohrává. Nic velkého už asi očekávat nemůžeme.

90
    Žlutou kartu dostává Giorgos Giakoumakis (AEK Atény FC).

90
    Rozhodčí nastaví čtyři minuty!

90
    Ten hosté rozehráli nakrátko a drží míč.

89
    Blind získal pro Ajax rohový kop.

88
    Fotbalisté Ajaxu tedy budou moci slavit postup do osmifinále Ligy mistrů. Tohle už domácí nevyrovnají.

86
    Střídání v týmu AFC Ajax: ze hřiště odchází Donny van de Beek, přichází Zakaria Labyad.
    86. Onana vyrazil pěknou střelu Boyého.

86
    Lucas Boyé střelou zpoza šestnáctky vystrašil hosty! Mířil pod břevno, ale Onana balón dokázal pohotovým zákrokem vyrazit.

84
    Michalis Bakakis to zkusil z velké dálky. Bránu ale vůbec netrefil.

83
    Hosté si v pohodě nahrávají a šetří čas. Hráči AEK už asi nemají sílu, aby v deseti soupeře nějak zatlačili.

82
    Střídání v týmu AEK Atény FC: ze hřiště odchází Ezequiel Ponce, přichází Giorgos Giakoumakis.

81
    Střídání v týmu AFC Ajax: ze hřiště odchází Noussair Mazraoui, přichází Rasmus Nissen Kristensen.