AEK Atény – Ajax 0:2 (kon.) | CSKA Moskva – Plzeň 1:2 (kon.) | AS Řím – Real Madrid 0:2 (kon.)
Bayern – Benfica 5:1 (kon.) | Hoffenheim – Šachtar 2:3 (kon.) | Juventus – Valencia 1:0 (kon.)
Lyon – Manchester City 2:2 (kon.) | Manchester Utd. – Young Boys 1:0 (kon.)
Juventus FC
1:0 (0:0)
Valencia CF
Úterý 27.11.2018, 21:00 • Allianz Stadium, Turín, Itálie • Liga mistrů • Skupina H

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (22:52:04)

Úkol splněn, Juventus poráží Valencii a zajistil si tak postup do další fáze, samozřejmě vzhledem k ambicím italského velkoklubu je to úkol dílčí, ambice jsou mnohem vyšší. Dnes to byla povinná výhra Juventusu, který podal velmi slušný výkon, téměř bez výrazných chyb a zaslouženě vyhrál. Valencia si dnes vůbec nevěděla rady s výtečnou defenzivou soupeře a za celý zápas si vypracovala jedinou šanci, kterou v závěru první půle Mouctar Diakhaby neproměnil.

90+3

Zákroky brankáře Juventusu Wojciecha Szczęsného – 1.

Zákroky brankáře Valencie Neta – 6.

90+1
    Nastavují se tři minuty, hosté začínají kombinaci až od Neta, tedy od vlastní branky.

90
    Je tu devadesátá minuta, Juventus si jde pro tři body a pro jistotu postupu.

88
    Ale domácí se již nikam dopředu neženou, tento výsledek jim samozřejmě vyhovuje, míč se tak vrací až k půlící čáře.

87
    Již se opět hraje, Juventus se pomalu přesouvá na polovinu Valencie.

85
    Wojciech Szczęsny (Juventus) chytá střelu Gameira, na zemi zůstává po souboji Chiellini, domácí gólman tak zakopává míč.

83
    Žlutou kartu dostává Blaise Matuidi (Juventus FC).

83
    V posledních minutách se Valencia snaží usilovně o vyrovnání, tím se mohou otevřít okna v defenzivě, využít toho může Juventus!

82
    Dani Parejo (Valencia) rozehrál z pravé strany, míč se dostal před vápno Juventusu, odkud vystřelil Soler, ale nepřesná střela míří vedle branky.

81
    Rohový kop pro Valencii, hosté rozehrají z pravé strany.
    80. Parádička Ronalda, Mandžukič následně neprostřelil Neta.

80
    Cristiano Ronaldo z levé strany poslal míč na místo pokutového kopu, kde ze stoje vystřelil Mandžukić, ale Neto chytá.

79
    Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Paulo Dybala, přichází Douglas Costa.

79
    Cristiano Ronaldo (Juventus) zkouší z levé strany, z otočky, překvapit defenzivu Valencie, jeho pokus ale míří vedle branky Neta.