Žilina – Banská Bystrica 3:7 (kon.) | Košice – Poprad 3:4 (po pr.) | Nitra – Trenčín 4:1 (kon.)
Zvolen – Nové Zámky 1:2 (kon.) | Detva – Miskolc 2:3 (kon.) | MAC Budapešť – Lipt. Mikuláš 8:2 (kon.)
MAC Budapešť
8:2 (2:1, 5:1, 1:0)
HK 32 Liptovský Mikuláš
Úterý 27.11.2018, 19:00Tipos Extraliga (SR) • 27. kolo

Přeju vám hezký zbytek večera a u dalších online přenosů zase někdy na počtenou. (21:31:48)

Máme za sebou zápas zápas 27. kola slovenské Tisport ligy, ve kterém Budapešť deklasovala na svém ledě Liptovský Mikuláš 8:2. O výsledku zápasu rozhodla prostřední část, v níž se maďarský celek prosadil hned pětkrát. Dvěma góly se blýskli Bodó s Nagym. MAC Budapešť se díky tomuto vítězství posouvá na desáté místo, Liptovský Mikuláš zůstává na místě devátém, avšak na svého dnešního soupeře má už jen jednobodový náskok.

59:44
    V posledních vteřinách hry si Rajna připsal jednoduchý zákrok proti střele ze středního pásma.

59:17
    Hostující obránce vyhazuje do středu hřiště.

58:58
    Pěkně se s pukem otočil Szabad, dostal se však příliš do úhlu a tak ani nezakončil.

58:24
    Liptovský Mikuláš dohrává s pukem ve svém pásmu, hráči maďarského celku už ani nenapadají.

58:00
    Zbývají dvě minuty do konce třetí třetiny a vlastně i do konce celého utkání.

57:23
    Nagyho nahrávka byla nepřesná, obránce vystřelil puk pryč z pásma.

56:52
    Utkání se už víceméně pouze dohrává.

56:12
    Hunova střela z první zamířila vysoko nad branku.

55:43
    Hostující obrana se rozpadla jako domeček z karet, další přečíslení 2 na 1 ale opět pokryl Kislitsyn. Je to paradox, ale nebýt obou hostujících gólmanů, mohlo být skóre daleko vyšší.

55:01
    Klempa s Brownm si tentokráte role vyměnili, první jmenovaný ale nezakončil přesně!
    54:44 Brown (MAC) - 8:2

54:44
    Budapešť vstřelila branku!
    Osmý gól v brance Liptovského Mikuláše! Klempa vyřešil přečíslení 2 na 1 přihrávkou na JAREDA BROWNA, který prostřelil přesunujícího se Kislitsyna. Asistence: Tomáš Klempa

54:09
    Nyní ale domácí obrana hodně zaspala, Huna našel před brankou volného Heikkilu, ten si však s Rajnou neporadil!

53:50
    Hra se teď odvýjí převážně ve středním pásmu.

53:30
    Je vidět, že maďarský celek výrazně ubral na výkonu. Do konce zbývá necelých sedm minut a stáhnout pět branek je pro soupeře téměř neřešitelný úkol.

52:52
    Domácí obrana v posledních minutách hraje poněkud laxně, celkem si zahrává, ačkoli náskok je již velký.

Milan Huppert

Branky a nahrávky: 6. Dudás (Negrin), 9. Bodó (Burt, Pozsgai), 23. Bodó (Nagy, Dudás), 29. Nagy (Burt), 30. Terbócs (Odnoga, Pozsgai), 32. Dansereau (Kreisz, Dudás), 34. Nagy (Bodó, Mcaulay), 55. Brown (Klempa) – 17. Uram (Tamáši, Mezovský), 25. Oško

MAC Budapešť: Rajna (Krist. Nagy) – Negrin, Dudás, Burt, Fejes, Pozsgai, Macaulay, Bugár – Krisz. Nagy, Langkow, Bodó – Klempa, Brown, Dansereau – Odnoga, Terbócs, Szabad – Kreisz, Majoross, Szigeti
    HK 32 Liptovský Mikuláš: Kislitsyn (Hollý) – Kurali, Suchý, Nádašdi, Mezovský, Fereta, Bača, Košecký, Nemec – Kriška, Ri. Huna, Ró. Huna – Uram, Tamáši, Vybiral – Heikkilä, Piatka, Lištiak – Števuliak, Uhrík, Oško

Rozhodčí: Vladimír Goga, Vladimír Fridrich – Daniel Konc ml., Jozef Valo – Juraj Konc st.