Buffalo – San Jose 3:2 (po pr.) | Philadelphia – Ottawa 3:4 (kon.) | Tampa – Anaheim 1:3 (kon.)
Montreal – Carolina 1:2 (kon.) | Nashville – Colorado 2:3 (kon.) | Minnesota – Arizona 3:4 (kon.)
Chicago – Vegas 3:8 (kon.) | Winnipeg – Pittsburgh 3:4 (kon.) | Edmonton – Dallas 1:0 (po pr.)

Jan Rutta (CHI) 0+0, 0 střel, čas na ledě 18:57
    Tomáš Nosek (VGK) 0+2, 3 střely, čas na ledě 13:31 (05:06:45)

1. Shea Theodore (VGK) 2+1
    2. Cody Eakin (VGK) 2+1
    3. Alex Tuch (VGK) 1+1

Statistiky: Střely na bránu: 24-43; Zablokované střely: 13-5; Vhazování: 43%-57%; Hity: 17-25; Přesilové hry: 0/2-1/3; Trestné minuty: 6-4.

Brankář Marc-André Fleury sice třetí čisté konto v řadě neudržel, společně se svými spoluhráči však může slavit v United Center čtvrté vítězství v řadě. Domácí Corey Crawford inkasoval šest gólů ze třiceti střel a místo něj do třetí třetiny nastoupil v bráně Cam Ward, ani on ovšem čisté konto neudržel a Vegas zásluhou dvou gólů od Codyho Eakina a obránce Shey Theodorea dokráčelo k vysokému a snadnému vítězství. Konečný výsledek na góly velmi bohatého utkání v Chicagu zní jasně. Chicago Blackhawks 3 Vegas Golden Knights 8.

59:32
    Ještě jedno vhazování poté, co se Blackhawks na levém křídle ocitli v postavení mimo hru.

59:00
    Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.

56:49
    Ryan Reaves si před pár okamžiky sjel před bránu, ani nadvakrát ale Cama Warda překonat nedokázal.
    55:15 Erik GUSTAFSSON - 3:8

55:15
    Chicago právě vstřelilo branku!
    Dylan Strome předvedl za bránou Hawks skvělý forčeking a po jeho bekhendové přihrávce zpoza ní si najel v mezikruží na puk ERIK GUSTAFSSON, který ho tvrdou střelou bez přípravy napálil nad vyrážečkou Marca-Andrého Fleuryho do levého horního rohu brány! Asistence: Dylan Strome.

54:45
    Patrick Kane se ocitl před bránou ve velké šanci a z blízkosti mířil zápěstím do levého horního rohu brány, jenže Marc-André Fleury předvedl úchvatný semafor, po kterém dostává prostor reklamní přestávka!

53:59
    Vegas už se nikam zbytečně nežene a vyloučený Brandon Manning se vrátil z trestné lavice zpět na led.
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

51:59
    Brandon Manning vystřelil puk z obranného pásma přes ochranné sklo a dostal dvě minuty za zdržování hry. Chicago dostalo typ toho trestu podruhé v zápase.

51:59
    Vegas tam dnes padá naprosto vše, na co Golden Knights sáhnou, a vede 8:2. Komerční přestávka.
    49:52 Cody EAKIN - 2:8

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 21. Forsling (Saad, J. Toews), 32. D. Strome (P. Kane, DeBrincat), 56. E. Gustafsson (D. Strome) – 3. Carr (Nosek, Carpenter), 13. Tuch, 17. Eakin (Pacioretty, Tuch), 27. W. Karlsson (Theodore, Eakin), 34. Engelland (Reaves), 40. Theodore (Engelland, Nosek), 46. Theodore (Carpenter, Schmidt), 50. Eakin (Engelland, Pacioretty)

Chicago Blackhawks: Crawford (41. C. Ward) – Keith (A), Forsling, E. Gustafsson, Rutta, Manning, Seabrook (A) – Saad, J. Toews (C), Hayden – DeBrincat, Anisimov, P. Kane – Fortin, Kämpf, Kahun – Perlini, D. Strome, Krüger. Hlavní trenér: Jeremy Colliton.
    Vegas Golden Knights: M.-A. Fleury (M. Subban) – McNabb, Schmidt, Theodore, Engelland (A), Holden, C. Miller – Marchessault, W. Karlsson, R. Smith (A) – Pacioretty, Eakin, Tuch – Carr, Nosek, Carpenter – Carrier, Bellemare (A), Reaves. Hlavní trenér: Gerard Gallant.

Rozhodčí: Peter MacDougall, Brad Watson. Čároví: Darren Gibbs, Derek Nansen

Diváci: 21460