Buffalo – San Jose 3:2 (po pr.) | Philadelphia – Ottawa 3:4 (kon.) | Tampa – Anaheim 1:3 (kon.)
Montreal – Carolina 1:2 (kon.) | Nashville – Colorado 2:3 (kon.) | Minnesota – Arizona 3:4 (kon.)
Chicago – Vegas 3:8 (kon.) | Winnipeg – Pittsburgh 3:4 (kon.) | Edmonton – Dallas 1:0 (po pr.)

3. Dustin Brown (LAK) 1+1 (06:40:31)

Hostující celek se dostal do vedení, v polovině zápasu se trefil Alex Iafallo. V samotném závěru třetí třetiny dokázali domácí vyrovnat, prosadil se Markus Granlund. Prodloužení rychle rozhodl a výhru Kings přisoudil Dustin Brown.

60:53 Dustin BROWN - 1:2

60:53
    Los Angeles právě vstřelilo branku!
    Hosté vyhráli buly v úorčném pásmu. Zakončoval Martinez, jehož ránu vyrazil brankář jen před sebe, kde byl DUSTIN BROWN. Ten už zakončoval do prázdné branky. Asistence: Alec Martinez a Anže Kopitar.

60:47
    Tyler Toffoli se dostal do dobré střelecké pozice, jeho projektil ale kryje brankář Canucks.

60:25
    Drew Doughty kombinoval se spoluhráči v útočném pásmu, následně nepřesně zakončoval Carter.

60:03

Dnešní utkání sleduje 17 790 diváků.

60:01

V závěru třetí třetiny dokázal domácí celek vyrovnat, ránu od modré čáry nechytatelně tečoval před brankou Markus Granlund. Uvidíme za stavu 1:1 prodloužení.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:46
    Drew Doughty vypálil, jeho ránu vyrazil Jacob Markström betonem.

59:00
    Oznámena byla poslední minuta hry ve třetí třetině, zdá se, že uvidíme prodloužení.

58:39
    Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Vancouveru.

58:24
    Kings se pokouší tento zápas rozhodnou, ale domácí defenziva hraje zodpovědně.
    56:17 Markus GRANLUND - 1:1

56:17
    Vancouver právě vstřelil branku!
    Domácí celek dokázal v závěru zápasu vyrovnat. Alex Biega pálil jako správný bek od modré čáry, jeho pokus před brankou nechytatelně tečoval na vzdálenější tyč MARKUS GRANLUND. Asistence: Alex Biega a Alexander Edler.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 57. M. Granlund (Biega, Edler) – 31. Iafallo (D. Brown, Kopitar), 61. D. Brown (Martinez, Kopitar)

Vancouver Canucks: Markström (A. Nilsson) – Edler, Biega, B. Hutton, Stecher, Del Zotto, Ch. Tanev – Goldobin, Pettersson, Boeser – Roussel, Horvat, Gagner – Eriksson, M. Granlund, Virtanen – Leipsic, Gaudette, Motte.
    Los Angeles Kings: Petersen (Quick) – Doughty, Muzzin, Martinez, Phaneuf, LaDue, Forbort – Iafallo, Kopitar, D. Brown – Clifford, J. Carter, Toffoli – Wagner, Kempe, Luff – Kovalčuk, N. Thompson, Rempal.

Rozhodčí: Charron, Furlatt – Mills, Gawryletz

Diváci: 17 790