Atlético – Monaco 2:0 (kon.) | Lok. Moskva – Galatasaray 2:0 (kon.) | Dortmund – Club Brugge 0:0 (kon.)
Porto – Schalke 3:1 (kon.) | Neapol – CZ Bělehrad 3:1 (kon.) | PSG – Liverpool 2:1 (kon.)
Eindhoven – Barcelona 1:2 (kon.) | Tottenham – Inter 1:0 (kon.)
Borussia Dortmund
0:0 (0:0)
Club Brugge KV
Středa 28.11.2018, 21:00 • Signal Iduna Park, Dortmund • Liga mistrů • Skupina A

Ode mě je to dnes vše. Díky za pozornost a zase někdy na počtěnou! (23:01:02)

Utkání, ve kterém sice mohly Bruggy ještě zabojovat o postup, ale bylo to velice nereálné, je u konce. Sledovali jsme velice taktickou bitvu bez výraznějších šancí. Borussia hru kontrolovala a nedovolila belgickému celku zakončit a došla si pro postup do play-off Ligy mistrů. Bruggy si zase na jaře zahrají play-off Evropské ligy.

Držení míče: 70 % : 30 %.
    Střely na branku: 2:0. Střely mimo: 6:4. Rohy: 6:1. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 8:5.

90+5

90+4
    Aktivně si do šestnáctky naběhl Christian Pulisic, jenž uvnitř pokutového území zakončoval do bránícího hráče. Borussia tak rozehraje ještě jeden rohový kop.

90+2
    Střídání v týmu Club Bruggy KV: ze hřiště odchází Wesley, přichází Loïs Openda.
    Střídání v týmu Club Bruggy KV: ze hřiště odchází Ruud Vormer, přichází Saulo Decarli.

90
    Rychlá akce domácího celku. Paco Alcácer dostával míč na penaltu, ale nepovedlo se mu ideálně zakončit a míč skončil v autu. Hra druhého poločasu a celého utkání bude trvat už jen tři minuty.

90
    Střídání v týmu Borussia Dortmund: ze hřiště odchází Axel Witsel, přichází Thomas Delaney.

88
    Axel Witsel následně zůstal ležet na hrací ploše poté, co byl ve vzdušném souboji poslán k zemi Wesleyem. Belgický středopolař se pomalu zvedá a nejspíše bude střídán.

87
    V posledních minutách se hráči obou celků tak nějak rozjeli, škoda, že to nešlo od prvních minut. Hans Vanaken zakončoval z hranice šestnáctky, ale jeho rána levačkou skončila nad brankou.

86
    Postupná kombinace Borussie Dortmund vypadala zajímavě. Jadon Sancho připravil míč pro Alcácera, který zakončoval bodlem a jeho pokus skončil nad brankou.

85
    Dvě akce na obou stranách. Nejdříve se do zakončení nedostal Marco Reus, na druhé straně přišel centr za obranu na Wesleyho, který stál v těsném ofsajdu.

84
    Střídající Achraf Hakimí se nyní po rychlém sprintu dostal za obranu a přihrával do šestnáctky. Tam se mu ale nikoho ve žlutém najít nepovedlo a bránící hráči Brugg míč odkopli.

82
    Zdlouhavá a nikam nevedoucí kombinační hra Borussie se nakonec dostala až k Bürkimu, který se tak alespoň dotkl míče. Čeká nás tak posledních deset minut zatím bezgólového duelu.

80
    Střídání v týmu Borussia Dortmund: ze hřiště odchází Abdou Diallo, přichází Achraf Hakimí.

79
    Pár minutek vidíme kombinovat také hosty, ale ani oni se překvapivě nikam moc neženou a do blízkosti branky Romana Bürkiho se nedostávají. Švýcarský brankář musí dneska pořádně mrznout.

78
    Utkání se nám pomalu a jistě blíží do svého finiše, čímž by se rozluštila celá hádanka skupiny A. Borussia by šla do play-off, Bruggy do Evropské ligy a pro Monako by to letos byla konečná.

76
    Střídání v týmu Club Bruggy KV: ze hřiště odchází Emmanuel Bonaventure Dennis, přichází Mats Rits.

75
    Následně se Bruggy dostaly do postupné kombinace, která ale nic nepřinesla. Wesley zakombinoval se spoluhráčem, ale přes Dialla se do zakončení nedostal.

74
    Po hodně dlouhé době se do útoku dostali hosté, kterým se dokonce povedlo zakončit. Emmanuel Bonaventure Dennis to zkoušel z hranice vápna, ale jeho pokus šel vedle branky.