Humenné – Skalica 3:4 (po pr.) | Topoľčany – Pov. Bystrica 1:0 (kon.) | Dubnica – Martin 2:3 (kon.)
Prešov – Trnava 2:3 (kon.) | Nové Zámky B – Spišská N. Ves 1:10 (kon.)
HC Nové Zámky B
1:10 (0:2, 0:6, 1:2)
HK Spišská Nová Ves
sk Středa 28.11.2018, 18:30 • ZŠ Nové Zámky • 1. liga (SR) • 22. kolo

Štyri góly Mikulu a celkovo desať v bráne rezervy Nových Zámkov. Jednoznačný výsledok, výhra Spišskej Novej Vsi sa očakávala. Domáci odolávali do 16. minúty, kedy prvýkrát inkasovali. Následne sa spustila lavína gólov, ktorá bola ukončená necelých trinásť minút pred koncom. (20:43:04)

54:23
    Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Samuel Džerenga – 2 min., hákovanie).

51:53
    Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Marek Krmenčík – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

51:16
    Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky B (Patrik Židulják – 2 min., sekanie).

49:16
    Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky B (Adam Kudrna – 2 min., hrubosť).

47:54
    Spišská Nová Ves dala gól!
    Štvrtý gól pre DALIBORA MIKULU, jasný muž zápasu.

Asistencia: Branislav Zwick, Branislav Cvengroš.

42:47
    Nové Zámky B dávajú gól! Domáci na nulu neprehrajú, to je isté. Svoj prvý gól v priebiehajúcom ročníku strelil SAMUEL MIHALČIN.

42:41
    PAVEL PISHCHALNIKOV je ďalším strelcom dnešného zápasu. Dosiahnu hostia dvojgólový počet zásahov?

Asistencie Martin Knižka, Adam Polomský.

40:01
    Striedanie v tíme HC Mikron Nové Zámky B: z ihriska odchádza Vladimír Glosár, prichádza Filip Martin Vyžinkár.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

Mikula dosiahol v uplynulej tretine hattrick, Spišiaci sa blížia k desiatim gólom. Nové Zámky už len so snahou o čo najmenší debakel.

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

38:49
    Prvý hattrick je realitou, interný súboj vyhráva DALIBOR MIKULA.

Asistencie: Lukáš Vartovník, Branislav Zwick.

38:17
    Spišiaci síce presilovku nevyužili, no už v nasledujúcej minúte pridávajú ďalší zásah. Premiérovo sa v sezóne presadil IVAN NOVÁK.

Asistencie: Martin Knižka, Jakub Kyčák.