Columbus – Minnesota 4:2 (kon.) | Ottawa – NY Rangers 3:0 (kon.) | Tampa – Buffalo 5:4 (kon.)
Boston – NY Islanders 2:1 (1:0 po s.n.) | Nashville – Arizona 0:3 (kon.) | Winnipeg – Chicago 6:5 (kon.)
Edmonton – Los Angeles 3:2 (kon.) | Vancouver – Vegas 3:4 (kon.)
Columbus Blue Jackets
4:2 (1:1, 3:1, 0:0)
Minnesota Wild
Pátek 30.11.2018, 01:00 • Nationwide Arena, Columbus • NHL

Z tohoto střetnutí je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek noci. (03:42:23)

Česká stopa v utkání
    Lukáš Sedlák (CBJ) 0+0, 0 střel, čas na ledě 8:50

1. Riley Nash (CBJ) 1+1
    2. Pierre-Luc Dubois (CBJ) 0+2
    3. Markus Hännikäinen (CBJ) 1+0

Columbus zvládl domácí utkání proti Minnesotě, když o své výhře rozhodl ve druhé třetině. V ní Blue Jackets dokázali vybudovat třígólový náskok a vedení 4:1. Naději sice, rovněž ve druhé třetině, hostům vybojoval Zach Parise, ale v rozhodující dvacetiminutovce už Bobrovskij nekapituloval.

59:35
    Domácí vyhodili puk tak, aby se nedopustili zakázaného uvolnění.

59:15
    Zakázané uvolnění Columbusu. Hosté si vybírají oddechový čas.

59:01
    Probíhá poslední minuta utkání. Minnesota je sice v útočném pásmu, ale pouze u mantinelu.

58:44
    Columbus dostává puk ze svého pásma.

58:08
    Foligno trefil tyč prázdné klece Minnesoty! Následně se neprosadil Columbus ani podruhé, tentokrát zasáhl v brankovišti jeden z obránců.

57:56
    Dubnyk je na střídačce!

57:41
    Zatímco Columbus dostal puk ze svého pásma, Dubnyk už byl na cestě z branky.

57:16
    Wild jsou v útočném pásmu, ale posílají si puk pouze podél mantinelu.

56:46
    Panarin s Atkinsonem se znovu hnali do útoku, jejich souhra ale tentokrát zakončení vůbec nepřinesla.

55:50
    Wild se snaží střílet při každé příležitosti, ale ani Staalovi se nepodařilo najít mezeru v Bobrovského postavení. Podařilo se mu pouze svou střelou sestřelit brankářovu masku.

54:51
    Marcus Foligno se z prostoru mezi kruhy prosadit nedokázal. Bobrovskij zastavuje hru a Minnesota začíná pomalu ztrácet naději na zvrat. Posledních pět minut zápasu.

54:05
    Poslední komerční přestávka zápasu.

53:36
    Atkinson se ve velké šanci neprosadil, z bekhendu minul branku Dubnyka.

Jan Vojkůvka

Branky a nahrávky: 14. Hännikäinen (Riley Nash, D. Savard), 22. Atkinson (Wennberg, Dubois), 25. Riley Nash (Werenski, S. Jones), 32. Panarin (Dubois, Harrington) – 8. Mikael Granlund (E. Staal), 33. Parise (M. Koivu, Niederreiter)

Columbus Blue Jackets: Bobrovskij (Korpisalo) – S. Jones (A), Werenski, Nutivaara, R. Murray, D. Savard, Harrington – Atkinson, Dubois, Panarin – J. Anderson, Jenner (A), N. Foligno (C) – Duclair, Wennberg, Dubinsky – Hännikäinen, Riley Nash, Sedlák.
    Minnesota Wild: Dubnyk (Stalock) – Spurgeon, Suter (A), Dumba, Brodin, Pateryn, Seeler – Mikael Granlund, E. Staal, Zucker – Niederreiter, M. Koivu (A), Parise (C) – Coyle, J. Eriksson Ek, Greenway – J.T. Brown, Fehr, M. Foligno.

Rozhodčí: Luxmore, Rooney – Gibbs, Gibbons

Diváci: 15210