Columbus – Minnesota 4:2 (kon.) | Ottawa – NY Rangers 3:0 (kon.) | Tampa – Buffalo 5:4 (kon.)
Boston – NY Islanders 2:1 (1:0 po s.n.) | Nashville – Arizona 0:3 (kon.) | Winnipeg – Chicago 6:5 (kon.)
Edmonton – Los Angeles 3:2 (kon.) | Vancouver – Vegas 3:4 (kon.)
Nashville Predators
0:3 (0:0, 0:2, 0:1)
Arizona Coyotes
Pátek 30.11.2018, 02:00 • Bridgestone Arena, Nashville • NHL

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (04:48:40)

Dnešní utkání sledovalo 17 165 diváků.

Československá stopa v utkání:

Richard PÁNIK (ARI) 0+0 0 střel, čas na ledě 14:45.

STATISTIKA STŘEL NA BRANKU:

Nashville: 29

Arizona: 25.

1. Asin HILL (ARI) 25 zák., 0 gólů, 100%
    2. Nick SCHMALTZ (ARI) 1 + 1
    3. Clayton KELLER (ARI) 1 + 0

Utkání končí vítězstvím Arizony, což se rozhodně tak úplně nečekalo. Nasvhille sice prohrál předchozí domácí duel s Coloradem, ale to letos hraje výtečně a tak nějak se to mohlo očekávat, ale dnešní prohra s Arizonou se opravdu nečekala. Pro Kojoty je to druhé venkovní vítězství v řadě, dnes po velmi dobrém taktickém výkonu. Hokej to nebyl kdovíjaký, byla to spíše urputná bitva, s lepším koncem pro Arizonu.

59:29
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny, Arizona zaváží puk do třetiny soupeře.

58:00
    Vyloučení v týmu Nashville Predators (Calle Järnkrok – 2 min., krosček).
    Vyloučení v týmu Nashville Predators (Matt Irwin – 10 min. osobní trest, nesportovní chování + 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Lawson Crouse – 2 min., krosček + 10 min. osobní trest, nesportovní chování).
    Vyloučení v týmu Nashville Predators (2 min.).

58:00
    Nervózní závěr zápasu dokresluje nyní rvačka ve třetině Arizony, kdy se tam hlouček hráčů po sobě vrhl, uvidíme, kdo půjde na trestnou lavici.

57:16
    Zakázané uvolnění Nashvillu, to samozřejmě vyhovuje hostům.

56:18
    Alex Goligoski (Arizona) pálí z levé strany, Pekka Rinne chytá a přerušuje hru.

55:30
    Probíhá poslední pětiminutovka, Arizona i nadále v poklidu hájí tříbrankový náskok.

54:55
    Pekka Rinne (Nashville) předvádí v brance domácích velmi dobrý výkon, nyní si připisuje další důležitý zákrok.
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

53:55
    Tato přesilová hra Nashvillu jen dokresluje dnešní marnost Predátorů, puky létají ze třetiny Arizony, která se v pohodě brání.

53:16
    Hosté vyhazují puk ze třetiny.

52:39
    Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Michael Grabner – 2 min., hákování).

52:07
    Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Lawson Crouse – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu Nashville Predators (Ryan Hartman – 2 min., hrubost).

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 22. Keller (Schmaltz, Galchenyuk), 40. Schmaltz (Ekman-Larsson), 52. Richardson (Hinostroza, Hjalmarsson)

Nashville Predators: Rinne (Saros) – Ellis, Josi, Ekholm, Hamhuis, Y. Weber, Irwin – Fiala, Johansen, F. Forsberg – C. Smith, Järnkrok, Hartman – Watson, Bonino, Sissons – Salomäki, F. Gaudreau, Rinaldo.
    Arizona Coyotes: Hill (Miska) – Ljubuškin, Ekman-Larsson, Hjalmarsson, Chychrun, Goligoski, Connauton – Hinostroza, Stepan, Pánik – Keller, Galchenyuk, Schmaltz – Fischer, Richardson, Grabner – J. Archibald, Cousins, Crouse.

Rozhodčí: Hebert, Walsh – Galloway, Cormier

Diváci: 17 165