New York RB – Atlanta United 1:0 (kon.) | Kansas City – Portland 2:3 (kon.)
1:0 (0:0)
Atlanta United FC
Pátek 30.11.2018, 01:30 • Red Bull Arena (Harrison) • Americká MLS • Semifinále

Přeju hezký listopadový den a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou. (03:47:58)

Sledovali jsme utkání mezi New York Red Bulls a Atlantou United, který končí výhrou domácích 1:0. Celkově ovšem v sérii vyhráli hosté díky domácí výhře 3:0. V tomto utkání se domácí hráči sice hodně snažili, jenže díky pevné obraně byla jejich šance nulová. V 84.minutě správně neuznal rozhodčí Scott branku Longa po faulu na Guzana. Čestný zásah obstaral Parker, který se prosadil Hlavičkou. New Yorku tedy končí sezóna, Atlanta si to ve finále rozdá s Kansasem nebo Portlandem.

90+5
    90+4. PARKER - 1:0

90+4
    New York RB právě vstřelil branku!
    Autorem branky je TIM PARKER, který hlavičkou střílí alespoň čestnou branku. Atlantě to ovšem už vůbec nevadí.

90+2
    Domácí budou mít ještě výhodu rohového kopu.

90+1
    Volný přímý kop domácích prohloubil mizérii. Hostující trenér Martino je už spokojený. Svůj tým přestavěl podle svého obrazu a právě teď je na hřišti pět argentinských hráčů, což je určitě jeho zásluha.

90
    Rozhodčí Scott se rozhodl, že nastaví čtyři minuty nad rámec základní hrací doby.

89
    Střídání v týmu New York Red Bulls: ze hřiště odchází Almiron, přichází Bacco.

88
    Další tragická finální přihrávka Romera. Ten je dnes sice aktivní, jenže jeho úspěšnost je hodně zlá.

87
    Po sérií nepřesností drží Atlanta míč a užívá si poslední minutky semifinále, na které budou dlouho vzpomínat.

86
    Je ale sympatický projev domácích, kteří to stále nezabalili a snaží se do posledního hvizdu.

85
    Gonzalez fantastickým obranným zákrokem zabránil téměř jisté brance po ráně Muyleho. Atlantě se dnes daří v obraně vše.

84
    Ten nepřinesl žádné vzrušení, stejně jako následná střela Ivana, která končí opět na tribuně.
    83. Šance Romera

83
    Šance domácích! K odraženému míči se dostal domácí Romero, jenže Guzan reflexivně vyráží míč na rohový kop.

82
    Mizerný přihrávka Etienna na nabíhajícího Wright-Phillipse. Ani střídající hráči neudělali žádné terno.
    81. Neuznaný gól New Yorku

81
    Rozhodčí Scott neuznává branku Longa, protože v osobním souboji fauloval brankáře Guzana. Tohle vyřešil sudí velice dobře.

Ondřej Klos

Branky: 90+4. Parker

Karty:   63. Parker (NYR)

Držení míče: 68 % : 32 %.
    Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 4:0. Rohy: 6:4. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 11:13.
    New York Red Bulls: Robles- Lade (54. Etienne), Long, Parker, Murillo (73. Ivan)- Davis (55. Rzatkowski), Adams- Royer, Romero, Muyl- Wfright-Phillips
    Náhradníci: Meara- Casseres, Escobar F., Etienne, Ivan, Rzatkowski, White

Atlanta United FC: Guzan- Gara, Gonzalez, Parkhurst, Escobar- Remedi, Nagbe, Larentowicz- Almiron (89. Bacco), Martinez (69. Villalba), Gressed
    Náhradníci: Kann- Barco, Kratz, McCann, Robinson, Vazquez, Villalba

Rozhodčí: Stott K. (Usa)
    25.11.2018
    Atlanta United - New York RB 3:0

Branky: 32. Martínez (Larentowicz), 72. Franco Escobar (Gressel), 90+5. Villalba (Franco Escobar)

Karty:   62. Gonzalez Pirez (ATA)

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 5:1. Střely mimo: 6:3. Rohy: 5:6. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 11:7.