Crystal Palace – Burnley 2:0 (kon.) | Huddersfield Town – Brighton 1:2 (kon.) | Leicester – Watford 2:0 (kon.)
Manchester City – Bournemouth 3:1 (kon.) | Newcastle – West Ham 0:3 (kon.) | Southampton – Manchester Utd. 2:2 (kon.)
Leicester City
2:0 (2:0)
Watford FC
Sobota 01.12.2018, 16:00 • King Power Stadium, Leicester • Anglická Premier League • 14. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (17:56:03)

Držení míče: 37 % : 63 %.
    Střely na branku: 3:0. Střely mimo: 3:6. Rohy: 4:8. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 7:6.

Je konec. Leicester si dokázal ve druhé půli pohlídat náskok z prvního poločasu a nakonec tak zvítězil, přičemž nedal soupeři ani jednu možnost se dostal ke střele na bránu. Do utkání lišky vstoupily velice dobře a už ve 12. minutě vybojoval Jamie Vardy pokutový kop, kterého se posléze také ujal a ránou k levé tyči poslal domácí mužstvo do vedení. Ve 23. minutě zvýšil náskok James Maddison, který se po rychlém protiútoku prosadil k pravé tyči. Následně to byl spíše Watford, který se snažil něco vymyslet, ale centry do vápna zatím sbírala domácí obrana.
    V 54. minutě mohl snížit Robert Pereyra, ale jeho pokus skončil vedle pravé tyče. O čtyři minuty později to málem bylo 3:0, ale Demarai Gray napálil jen břevno. Domácí hráli v obranné fázi skvěle a nakonec v 90. minutě ještě uviděl červenou kartu hostující hráč Capoue.

90+4

90+4
    Žlutou kartu dostává James Maddison (Leicester City).

90+2
    Fanoušci vyzvali Jamese Maddisona ke střele, která nakonec nebyla špatná, ale Foster si s ní poradil.

90+1
    Rozhodčí nastavuje čtyři minuty navíc.
    90. Červená karta Capoueho.

90
    Nakonec rozhodčí vytahuje červenou kartu, kterou dostává Capoue za předešlý zákrok.

90
    Nyní se srazili dva protihráči, když oba dva šlápli na balón a posléze přes sebe přeletěli.

89
    Wilfred Ndidi chtěl zvýšit náskok, ale jeho rána letěla jen vedle hostující svatyně.

88
    Fanoušci lišek jsou ve skvělé náladě, jelikož nic nenasvědčuje tomu, že by tři body neměly zůstat doma.

86
    Ani tato přihrávka hostů nepřinesla nic vážnějšího a skončila tak pouze vedle brány Schmeichela.

85
    Poté se ovšem provinil Success nepříjemným šlapákem a uviděl žlutou kartu.

85
    Centr Jamese Maddisona skončil jen na hlavě hostujícího hráče.

84
    Střídání v týmu Leicester City: ze hřiště odchází Jonny Evans, přichází Vicente Iborra.

84
    Wilfred Ndidi vybojoval rohový kop z pravé strany, když si míč nejdřív hlídal tělem a následně ho poslal do protihráče.

83
    Ovšem útok hostů neměl dlouhého trvání a posléze se dopředu cpal Leicester, který ale po pravé straně tentokrát neprošel a nakonec ztratil míč.