Jenisej – Groznyj 1:1 (kon.) | Orenburg – Samara 0:0 (odl.) | Machačkala – Ufa 0:0 (kon.)
FC Jenisej Krasnojarsk
1:1 (0:0)
FK Achmat Groznyj
Sobota 01.12.2018, 12:00Ruská Premier Liga • 16. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (14:01:41)

Držení míče: 60 % : 40 %.
    Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 6:1. Rohy: 3:2. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 15:13.

Je konec. Dnešní zápas nakonec končí remízou 1:1. Utkání nám toho v prvním poločase moc nepřineslo a ani střela Zotova pár minut před koncem poločasu brankou neskončila. Ve druhé půli byl Krasnojarsk lepším týmem, ale v 69. minutě vstřelil gól Mohammadí po obrovské chybě Jurčenka. V 81. minutě ale domácí dostali možnost srovnat z penalty, kterou proměnil Kičin.

90+5

90+3
    Krasnojarsk se snaží rozhodnout ke konci zápasu, ale následně se provinili faulem.

90+2
    A další faul z hostující strany a domácí hráč je tak ošetřován na hrací ploše.

90
    Rozhodčí nastavuje tři minuty navíc.

89
    Nyní se hosté dopustili nedovoleného zákroku ve středu hrací plochy.

87
    Momentálně se toho na hrací ploše moc neděje a hraje se převážně ve středu hrací plochy.

85
    Tohle nebyla vůbec špatná šance, ale nakonec střela domácího hráče skončila jen vedle brány.

84
    Achmat se snažil něco vymyslet směrem dopředu, ale nakonec z toho nebylo nic vážnějšího.

82
    Střídání v týmu FK Achmat Groznyj: ze hřiště odchází Ablaye Mbengue, přichází Bekim Balaj.

82
    Žlutou kartu dostává Dantas Rodolfo (FK Achmat Groznyj).
    81. Valerij KIČIN - 1:1

81
    Jenisej právě vstřelil branku!
    Je srovnáno! K pokutovému kopu se postavil VALERIJ KIČIN, který poslal nekompromisní ránu do pravé strany pod horní tyč! Brankář Jevgenij Gorodov šel na druhou stranu a tak neměl šanci zasáhnout a následně se rozčiloval, jelikož hráči vběhli dovnitř vápna dřív, než je povoleno, ale rozhodčí penaltu uznal.

80
    Byla nařízena penalta pro Krasnojarsk. Zaurbek Plijev totiž poslal k zemi domácího hráče.

78
    Střídání v týmu FK Achmat Groznyj: ze hřiště odchází Idrissa Doumbia, přichází Dantas Rodolfo.