Lille – Lyon 2:2 (kon.) | Angers – Caen 1:1 (kon.) | Guingamp – Nice 0:0 (kon.)
Monaco – Montpellier 1:2 (kon.) | Nîmes – Amiens 3:0 (kon.)
EA Guingamp
0:0 (0:0)
OGC Nice
Sobota 01.12.2018, 20:00 • Stade de Roudourou, Guingamp • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 15. kolo

Přeju vám hezký zbytek sobotního večera a u sledování dalších online přenosů zase někdy na počtenou. (22:04:08)

Máme za sebou utkání patnáctého kola francouzské Ligue 1 mezi Guingampem a Nice, které skončilo bezbrankovou remízou. Jak napovídá sám výsledek, utkání bylo velice nudné, šancí pomálu. V prvním poločase stojí za zmínku pouze šance Thurama, Benítez však zasáhl. Druhá půle byla podobně nezáživná jako ta první, nicméně zde bych vypíchl šance dvě. Nejprve akci Boscagliho, kterému stačilo pouze přehodit gólmana, ovšem lob namířil příliš vysoko. První nastavená minuta přinesla zřejmě největší příležitost v utkání, proti hlavičce Traorého se však opět vyznamenal Benítez. Nice pohrdlo šancí přiblížit se čelu a nadále zůstává na sedmém místě, Guingamp se díky cenné remíze přiblížil předposlednímu Monaku na rozdíl dvou bodů.

90+3

90+2
    Traore se s míčem zahnal až do zámezí, utkání spěje ke konci.

90+1
    V nastavení měl na hlavě rozhodnutí Cheik Traoré, proti jeho pokusu ale ukázal skvělé reflexy Walter Benítez!

90
    Rozhodčí nastavuje nad rámec základní hrací doby dvě minuty.

89
    Nathaël Julan zkusil své štěstí střelou z kroku. Pokus postrádal přesnost, letěl příliš vysoko.

88
    Do centru z rohového kopu se snažil položit Dante, svůj souboj s obráncem ovšem prohrál.

87
    Sarrův přízemní centr zblokován prvním bránícím hráčem, bude z toho alespoň rohový kop.

86
    Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Yeni Ngbakoto, přichází Nicolas Benezet.

85
    Youcef Attal to přehnal s přemírou snahy, výsledkem je útočný faul.

84
    Odražený míč z rohového kopu dopadl k nohám Blase, jenž střelou z první přestřelil branku.

83
    Skvělý obranný zákrok předvedl Malang Sarr. nebýt jeho skluzu, šel by střídající Julan do stoprocentní šance.

82
    Konečně byla k vidění rychlá přímočará akce! Christophe Hérelle vyslal za obranu Oliviera Boscagliho, proti kterému špatně vyběhl brankář Johnsson, hostující křídelník však svůj lob zvedl příliš vysoko!

81
    Do centru z pravé strany se z první opřel Igniatius Ganago, balón ale netrefil ideálně a přestřelil.

80
    Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Marcus Coco, přichází Cheik Traoré.

79
    Je to bez nápadu, bez momentu překvapení. Všechny kroky v rozehrávce hostí jsou strašně čitelné.

78
    Nice kombinuje na polovině soupeře, nicméně obrana Guingampu prozatím zůstává skálopevná.