Slavia – Jihlava 2:4 (kon.) | Kladno – Litoměřice 4:2 (kon.) | Kadaň – Frýdek-M. 1:8 (kon.)
Prostějov – Poruba 2011 5:2 (kon.) | Motor ČB – Vsetín 2:1 (kon.) | Přerov – Benátky n/J 4:0 (kon.)
Havířov – Třebíč 4:1 (kon.)
HC Slavia Praha
2:4 (0:2, 1:1, 1:1)
HC Dukla Jihlava
Sobota 01.12.2018, 15:00 • Zimní stadión Eden • Chance liga • 30. kolo

Já se s vámi tímto loučím, děkuji za pozornost a zase někdy u hokeje na počtenou! (17:20:43)

I třetí třetina končí výsledkem 1:1, což znamená jediné – Jihlava vyhrává a po výsledku 4:2 odjede z Prahy s plným ziskem tří bodů. Klíčový výkon dnes podali brankář Jan Brož a obránce Jan Pohl, který se do statistik zapsal gólem a asistencí. Vítězný gól dal ve 27. minutě Vojtěch Budík, za domácí skórovali Jan Veselý a Martin Ondráček.

59:51
    Vhazování v útočném pásmu po levici Brože zřejmě dnešní zápas zakončí.

59:51
    Veselý se navíc zřejmě zranil a horko těžko odkulhal na střídačku.

59:36
    Veselý se nedohodl s Novákem na rozehrávce a tohle vypadá pro sešívané špatně.

59:23
    Kotouč skončil na střídačce hostů, vhazování ve středním pásmu.

59:12
    Jihlava vyhrála buly a Dostálek už měl políčeno na prázdnou branku domácích. Puk ale pouze nahodil do útočné třetiny.

59:05
    Oddechový čas pro domácí.

59:05
    Drtina pálil od modré, ale Brož na puk viděl a bez problémů střelu likviduje.

58:58

58:43
    Další Saňova dělovka, která jen těsně prolétla kolem pravé tyče.

58:23
    Saňovu tvrdou střelu blokuje Anděl.

57:51
    Ondráček vjel do útočného pásma a nahodil puk na Brože. Vybojované vhazování pro sešívané.

57:32
    Vysoká hůl v podání domácích znamená vhazování v obranném pásmu, dost daleko od jihlavské branky.

57:12
    Postupný útok sešívaných přerušuje nepřesná nahrávka rezultující v zakázané uvolnění.

56:55
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Josef Skořepa – 2 min., hákování).

56:55
    Hejdovu střelu od modré chtěl před brankou dorážet dobře postavený Ondráček, ale v dobré šanci byl faulován Skořepou. Pro slávisty škoda, tohle mohla být dobrá šance.

56:37
    Ofsajd zastavuje slávistický útok. Jihlava se už jenom soustředí na trpělivou obranu.

Šimon Rogner

Branky a nahrávky: 22. J. Veselý (Saňa), 45. M. Ondráček (Šagát, Saňa) – 5. Skořepa (Harkabus, J. Pohl), 20. Hrníčko (Štebih, T. Havránek), 27. Budík (Dostálek), 52. J. Pohl (Dostálek, M. Hlinka)

HC Slavia Praha: Šorf (Sochůrek) – Duda, J. Novák, J. Drtina, Saňa, Barák, Hejda, Steinocher – L. Krejčík, Šagát, M. Ondráček – Šmerha, Kverka, Kubica – J. Doležal, Vlček, J. Veselý – Panna, Furch, Tejral.
    HC Dukla Jihlava: Brož (Lundström) – J. Pohl, Budík, Štebih, Mareš, Štindl, Vála – Anděl, Skořepa, Zeman – Jiránek, M. Hlinka, Dostálek – T. Havránek, Werbik, Hrníčko – Půža, Harkabus, D. Čermák.

Rozhodčí: Souček, Valenta – Votrubec, Ševic