W. Brémy – Bayern 1:2 (kon.) | Dortmund – Freiburg 2:0 (kon.) | Hannover – Hertha 0:2 (kon.)
Stuttgart – Augsburg 1:0 (kon.) | Hoffenheim – Schalke 1:1 (kon.)
VfB Stuttgart
1:0 (1:0)
FC Augsburg
Sobota 01.12.2018, 15:30 • Mercedes-Benz Arena, Stuttgart • Německá Bundesliga • 13. kolo

Rozhodčí Osmers naposledy foukl do píšťalky a ukončil dnešní utkání, ve kterém Stuttgart získal důležité 3 body a dočasně se vyšoupl na 15. příčku, na které je nyní s 11 body. Augsburgu zatím patří stále 13. příčka, ale může ještě spadnout, pokud Schalke zvítězí. O jediný gól se dnes zasloužil Donis, kterému asistoval Beck. Děkuji za pozornost a přeji hezký večer. (17:30:35)

90+5

90+3
    Thommy na hřišti příliš času nestrávil a odchází znovu na lavičku. Místo něj přišel na trávník Akolo.

90+2
    Domácí teď budou takticky trochu zdržovat, na řadu přijde střídání.

90+2
    Střelou z dálky se prezentoval Hahn, ale jeho pokus byl sražen na rohový kop.

90
    Druhý poločas bude nastaven o 4 minuty.

90
    Max vsadil na přímou střelu ke vzdálenější tyči do horního rohu, ale brankář Zieler svůj tým znovu podržel a v 90 minutě drží čisté konto.

89
    Insúa se provinil proti pravidlům a za faul vyfasoval žlutou kartu. V závěru zápasu bude Augsburg zahrávat standardní situaci.

89
    Max zahrával rohový kop, prezentoval se celkem povedeným centrem na malé vápno, ale tam byl připravený Pavard, který balon odhlavičkoval do bezpečí.

87
    Po krátkém přerušení se pokračuje ve hře, Hinteregger je už v pořádku.

84
    Hra je v této chvíli přerušena, ošetřován je na hrací ploše Hinteregger.

83
    Hráči Stuttgartu rozehráli rohový kop nakrátko a s míčem se pohybují na soupeřově polovině, důležité pro ně je nechybovat.

82
    Thommy je po svém příchodu na hřiště hodně aktivní, teď se prezentoval parádní střelou z voleje, ale výtečný zákrok předvedl Luthe, který balon vytěsnil na roh.

81
    Do konce zápasu zbývá necelých 10 minut a nějaká ta nastavená minutka. Zatím to vypadá, že by si Stuttgart mohl vedení pohlídat a dosáhnout na důležité 3 body.

79
    Poslední změna v sestavě Augsburgu. Khedira dohrál a místo něj naskočil Richter.

77
    Volný přímý kop si vzal na starost Thommy, který vsadil na prudkou ránu, ale tu zablokovala dobře postavená zeď. Thommy se stihl dostat ještě k odraženému balonu a znovu se do něj opřel, ovšem i tentokrát byl jeho pokus zablokovaný.

75
    Framberger nedovoleně zastavil svého protihráče a za svůj prohřešek vyfasoval žlutou kartu.

74
    Druhé střídání na straně domácích: ze hry odešel Gómez, místo kterého nastoupil Thommy.