Spal – Empoli 2:2 (kon.) | Fiorentina – Juventus 0:3 (kon.) | Sampdoria – Bologna 4:1 (kon.)
UC Sampdoria
4:1 (3:1)
Bologna FC
Sobota 01.12.2018, 20:30 • Luigi Ferraris, Genova • Italská Serie A • 14. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (22:28:25)

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 2:4. Rohy: 1:4. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 14:10.

Je konec. Sampdoria to dnes zvládla na jedničku, jelikož zvítězila 4:1. Už v 10. minutě poslal domácí do vedení Dennis Praet, ale o sedm minut později srovnal Andrea Poli. Ve 25. minutě ale vrátil Sampdorii zpátky do vedení po chybě hostů Fabio Quagliarella. Čtyři minuty před koncem se mohli fanoušci na stadionu Luigi Ferrari opět radovat, jelikož poslal domácí mužstvo do dvoubrankového vedení Gastón Ramírez. Ve druhém poločase byli stále domácí lepším týmem a v 68. minutě zvýšil náskok na 4:1 druhým gólem Fabio Quagliarella.

90+2

90+2
    Centr hostů skončil jen v moci brankáře Audera.

90+1
    Rozhodčí nastavuje dvě minuty navíc.

90
    Následná střela z přímého kopu byla ovšem zblokována a u míče tak jsou domácí hráči.

88
    Bereszyński se provinil faulem a uviděl žlutou kartu.

86
    Domácí tým už slaví, jelikož stále vedou nad soupeřem 4:1.

84
    Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Karol Linetty, přichází Jakub Jankto.

83
    Zakončení hostujícího hráče skončilo pouze nad bránou domácího týmu.

81
    Domácí se už moc dopředu neženou a nyní Bologna získala rohový kop.

80
    Opět je hra přerušena, díky faulu z hostující strany a u balónu bude Sampdoria.

78
    Linetty nyní obdržel žlutou kartu za svůj faul a Bologna tak má odkop od své svatyně.

75
    Dnes je už pravděpodobně o vítězi rozhodnuto, jelikož Bologna se nemůže dostat ve vápně do zakončení na bránu.

73
    Posléze to zkusil zpoza vápna Mattias Svanberg, ale jeho rána šla jen nad bránu soupeře.

72
    Bologna sice má balón ve své moci, ale nemůže se dostat do nějaké šance.

69
    Žlutou kartu dostává Rodrigo Palacio (Bologna FC).
    69. Fabio QUAGLIARELLA - 4:1

Michal Raška

Branky: 10. Praet (Caprari), 25. Quagliarella, 41. G. Ramírez (Caprari), 69. Quagliarella (Linetty) – 17. A. Poli (Svanberg)

Karty:   55. Tonelli (SMD), 78. Linetty (SMD), 88. Bereszyński (SMD) – 53. Calabresi (BLG), 67. Santander (BLG), 69. Palacio (BLG)

UC Sampdoria: Audero – Bereszyński, Tonelli, J. Andersen, Murru – Linetty (84. Jankto), Vieira (63. Ekdal), Praet – G. Ramírez – Quagliarella, Caprari (65. Defrel).
    Náhradníci: Belec, Rafael Cabral – Colley, Defrel, Jankto, Ekdal, Kownacki, Sala, Rolando, Saponara, J. Tavares.

Bologna FC: Skorupski – Calabresi (63. Orsolini), Danilo, Helander, Mattiello – A. Poli, Pulgar, Svanberg – Falcinelli (56. Palacio), Santander, Krejčí.
    Náhradníci: A. Da Costa – De Maio, Destro, Dijks, Donsah, G. González, M'Baye, Okwonkwo, Á. Nagy, Orsolini, Palacio, Paz.

Rozhodčí: Rosario Abisso – Alessio Tolfo, Stefano Liberti