Barys – Jekatěrinburg 2:7 (kon.) | Ufa – Vladivostok 1:2 (0:1 po s.n.) | Čeljabinsk – Riga 1:0 (kon.)
N.Novgorod – Dynamo Moskva 2:3 (kon.) | Nižněkamsk – Čerepovec 2:3 (kon.) | Omsk – Magnitogorsk 1:2 (kon.)
Spartak Moskva – CSKA Moskva 3:4 (kon.)
Traktor Čeljabinsk
1:0 (0:0, 0:0, 1:0)
Dinamo Riga
Sobota 01.12.2018, 13:00 • Traktor Arena • KHL

Utkáním vás provedl Tomáš Suchánek a já vám děkuji za pozornost. (15:29:11)

Československá stopa v utkání

Ani v jednom týmu nepůsobí český ani slovenský hráč.

Je konec! Traktor nakonec defenzivní utkání zvládl a vyhrál 1:0! Jeho branku muselo posvětit video, nakonec je jediným střelcem utkání Alexandr Šarov. A Vasilij Děmčenko v brance Traktoru vychytal čisté konto!

59:50
    Lauris Darzinš vypálil tvdě a skvělý Vasilij Děmčenko kotouč vyrazil pravým betonem!

59:30
    Alexandr Šarov kotouč poslal o mantinel do střední třetiny.

59:11
    Icing Traktoru. Vhazování před Děmčenkem a branka Rigy prázdná!

58:51
    Oběma týmům se vrátili na led hříšníci a hraje se šest na pět ve prospěch Rigy.

58:40
    Teď až vyjíždí Timur Biljalov úplně z branky.

58:20
    Ofsajd Rigy a Timur Biljalov se vrací do branky, respektive na půl cesty.

58:20
    Lauris Darzinš svou ranou minul branku a poté se Traktor dostal s pukem do střední třetiny.

58:10
    Riga vyhrála důležité buly.

58:01
    Timur Biljalov zůstává na střídačce! Riga bude hrát pět proti čtyřem s prázdnou brankou!

58:01
    Timeout Dinama.

58:01
    Poslední dvě minuty třetí třetiny. Po icingu Traktoru se bude vhazovat před Děmčenkem, šance pro hosty.