Trenčín – Slovan Bratislava 0:3 (kon.) | Podbrezová – Sereď 1:1 (kon.) | Nitra – Senica 1:0 (kon.)
Michalovce – Zlaté Moravce 3:0 (kon.) | Žilina – Dunajská Streda 2:2 (kon.)
FK Železiarne Podbrezová
1:1 (1:1)
ŠKF Sereď
Sobota 01.12.2018, 14:00 • ZELPO Aréna • Niké liga • 17. kolo

Je dobojováno! Domácí tým nedokázal zvítězit ani posedmé v řadě, každopádně bere bod. Utkání totiž končí remízou, o kterou se postarali Michal Obročník a Ľubomír Ulrich. Hosté tak natahují sérii bez porážky. Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (16:49:03)

90+4

90+2
    Velká příležitost také na druhé straně! Michal Breznaník si na hranici malého vápna dlouho chystal balón, poté trefil jen bránícího hráče!

90+1
    Hlavní rozhodčí Hrčka přidal tři minuty nad rámec druhého poločasu. Ta první už spěje ke svému konci.

90
    Hosté se v poslední minutě dostali do obrovské příležitosti! Skvělý zákrok však vytáhl Martin Kuciak, který podržel svůj tým!

88
    Míč se v pokutovém území odrážel, nakonec si ho našel Michal Breznaník, který se dožadoval rohového kopu. Bude se pouze kopat od branky.

87
    Rychlý kontr hostujícího celku. Celou situaci vyřešil brankář Kuciak, který musel ven z branky.

86
    A opět Daniel Magda na pravé straně hřiště. Pro jeho centr si došel brankář hostujícího celku, který už hledá, komu by rozehrál.

85
    Domácí získali další roh. Akce pokračovala, na pravé straně byl u balónu Daniel Magda, ten však proti přesile obránců neuspěl.

84
    Z dlouhé vzdálenosti to zkoušel Dávid Leško. Střela mířila pod břevno, ovšem Pavol Penksa byl u míče včas a připsal si další zákrok.

82
    Hosté se mohli dostat do zajímavého kontru. V tom přišel parádní obranný zákrok, kterým se dnes poněkolikáté prezentoval Marek Kristián Bartoš.

81
    Podbrezová to zkoušela po pravé straně, centr Obročníka nebyl přesný. Gólman Penksa bude odkopávat od branky.

80
    Domácí fotbalisté rozehrávali rohový kop. Přetažený centr přeletěl všechny hráče, hosté budou znovu vhazovat z vlastní poloviny hřiště.

79
    Chris Marlon Ondong-Mba se prosadit nedokázal, ovšem Matej Podstavek musel zahrát do zámezí, hosté zůstanou u balónu.

77
    Střídání v týmu FK Železiarne Podbrezová: ze hřiště odchází Matúš Mikuš, přichází Daniel Magda.

76
    Hosté vybojovali zajímavou standardku, po které se dostali ke dvěma střeleckým pokusům. Ty byly oba zblokované!

74
    Střídání v týmu ŠKF iClinic Sereď: ze hřiště odchází Ľubomír Ulrich, přichází Martin Mečiar.

74
    Pořádný vzruch před Penksou! Mikuš ani Breznaník teď hostujícího brankáře neprověřili, Endy Opoku Bernadina pak z bezprostřední blízkosti zakončil do boční sítě!