K. Vary – Jihlava 7:0 (kon.) | Kladno – Olomouc 3:2 (po pr.) | Zlín – Havlíčkův Brod 5:3 (kon.)
Chomutov – Žďár n/S 4:2 (kon.) | Pardubice – Třinec 2:4 (kon.) | Sparta – Vítkovice 5:2 (kon.)
Mladá Boleslav – Havířov 5:1 (kon.) | Přerov – Mountfield HK 3:2 (po pr.) | Plzeň – Vsetín 3:0 (kon.)
HC Litvínov – Kometa Brno 6:2 (kon.)
Rytíři Kladno
3:2 (0:0, 2:2, 0:0 - 1:0)
HC Olomouc
Sobota 01.12.2018, 12:00 • ČEZ stadion, Kladno • DHL Extraliga juniorů • Skupina o 13. - 24. místo

Konec zápasu. (14:05:08)

63:45
    Kladno právě vstřelilo branku!
    MATYÁŠ FILIP rozhoduje dnešní utkání a Kladno vítězí. Asistence: O. Bláha

61:25
    Bláhovi jeho klička do bekhendu nevyšla a Hasala vyráží betonem.

61:00
    Krásný blok Šmatláka a Bláha jde sám na bránu.

60:20
    I první akci mají hosté. Podlaha protančil obranou, ale při kličce mu puk sjel z hole a zakončil mimo branku.

60:01
    První jsou u puku hosté.

60:01

Dnešní zápas je opravdu velice vyrovnaný a uvidíme tedy prodloužení bez nadstavby.

60:00

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny. Vypadá to, že dnešní utkání půjde do prodloužení.

55:56
    další zakázané uvolnění, tentokrát na straně domácích. Buly před Jirouškem.

54:47
    Zakázané uvolnění hostů. Buly před Hasalou.

53:14
    Rytíři rozehrávají zpoza brány a postupují do útočného pásma.

51:45
    Hlaváč puk nedokázal prostřelit přes Funka a u kotouče jsou domácí.

50:10
    Filip vyslal z levého kruhu pro buly prudkou střelu, ale Hasala kotouč dokázal vyrazit maskou.

49:33
    Podlaha nahodil puk do útočného pásma přímo k Jirouškovi a ten kotouč raději podržel. Buly po jeho levici.

48:30

47:43
    Hlaváč vypálil od modré čáry, ale Jiroušek puk dobře viděl a schoval do lapačky.

Marek Landa

Branky a nahrávky: 26. Bláha, 32. Bláha (Filip), 64. Filip (Bláha) – 24. Podlaha, 27. Handl (Podlaha)

Rytíři Kladno: Jiroušek (Novotný) – Kvapil, Volráb, Šmatlák, Flachs, Zíka, Funk, Zich – Kraus, Šimek, Hašek, Bernat, Bláha, Husarik, Rendla, Filip, Štrombach, Čermák
    HC Olomouc: Hasala (Mokrý) – Bahounek, Hlaváč, Vosátko, Mader, Rutar, Pírek, Dajčar – Kalač, Handl, Matiaško, Štefka, Hilšer, Tomajko, Mácha, Podlaha, Rosecký, Ministr, Kaplan

Rozhodčí: Jaroš – Ondráček, Gabriel