Bohemians 1905 – Dukla Praha 0:0 (kon.) | Příbram – Ostrava 0:2 (kon.) | Plzeň – Olomouc 2:0 (kon.)
FC Viktoria Plzeň
2:0 (2:0)
SK Sigma Olomouc
Neděle 02.12.2018, 17:00 • Doosan Arena, Plzeň • FORTUNA:LIGA • 17. kolo

To je ode mě pro dnešek vše, přeji příjemný zbytek víkendu, u dalších on-line přenosů z Plzně se těším na počtenou. (18:58:37)

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 6:2. Střely mimo: 3:3. Rohy: 2:4.

Olomouc se v úvodu druhé půle snažila dohnat dvoubrankový deficit po nepovedeném prvním poločasu, kdy se trefil nejprve Tomáš Chorý a poté do vlastní sítě Martin Sladký, nehrála vůbec špatně a v prvních minutách dominovala, dobré šance si vypracoval Nešpor i Sladký, ovšem gól nevstřelila.

Viktoria si už poté utkání pohlídala. Dopředu se nehrnula, ale v defenzivě nedělala chyby a došla si pro klidné tři body. Minimálně do zítra se tak dotáhla na vedoucí Slavii na jeden bod. Na třetí Spartu už má osmibodový náskok. Sigma zůstává na čtrnáctém místě a čeká na vítězství čtyři duely v řadě.

90+3

90+3
    Lalkovič se protáhl po levé straně, ale následně neodcentroval přesně.
    90+3. Pěkná kombinace Viktorie, Řezník pálil vysoko nad bránu

90+3
    Pohledná kombinace Plzně skončila na pravé straně u Radima Řezníka, jenž se z hranice vápna opřel do míče, o kousek minul horní tyč Buchtovy branky.

90+2
    Útočný faul Olomouce. Viktoria zvládá závěr utkání s přehledem a je více na míči.

90+1
    Houska dostal dobrou přihrávku na levou stranu na hranici pokutového území, centroval na přední tyč a to si gólman Hruška pohlídal.

90+1
    Nastavovat se budou tři minuty.

90
    Havel sprintoval za přihrávkou na pravou stranu a v souboji s Jemelkou vybojoval autové vhazování.

89
    K zemi byl tentokrát nedobrovolně poslán Hrošovský. Plzeň rozehrává od půlící čáry.

89
    Pernice faulován Houskou ve středu hřiště. Závěr utkání se dohrává v poklidném tempu bez šancí.

88
    Lacinou ztrátu hostů řešil Plšek faulem na Patrika Hrošovského, žlutou kartu nedostal, Viktoria je ovšem u míče a kráčí za třemi body.

87
    Hořava hlavičkou odklízel dobrý centrovaný míč jen do strany a do souboje musel ve skluzu ještě Kovařík, dokázal odehrát balon na rohový kop.

86
    A ještě jeden centr Lalkoviče z levé strany, míč byl ovšem tečován a skončil přesně v rukavicích brankáře Hrušky.

85
    Další centr vyslal do pokutového území zleva střídající Lalkovič, hledal na zadní tyči nabíhajícího Dvořáka, který se ovšem dostal do kontaktu s Hruškou a píská se útočný faul.

84
    Falta obdržel dobrý dlouhý pas na levou stranu a odcentroval, to si domácí pohlídali.