Aves – Nacional 2:3 (kon.) | Portimonense – Tondela 3:2 (kon.) | Chaves – Guimarães 0:1 (kon.)
Boavista – Porto 0:1 (kon.)
CD Aves
2:3 (1:1)
CD Nacional
Neděle 02.12.2018, 16:00 • Estádio do Clube Desportivo das Aves • Portugalská Primeira Liga • 11. kolo

To je ode mne pro dnešek vše, děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek večera. (17:58:24)

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 6:7. Střely mimo: 3:9. Rohy: 9:4. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 16:19.

A je konec. Hosté nakonec vítězí 3:2 a mohou se tak radovat, jelikož se dostávají pryč ze sestupového místa. Hráčem utkání byl zvolen hostující hráč, KALINDI. Začátek druhého poločasu přinesl mnoho faulů, ovšem vše přerušila penalta v 65. minutě, kterou proměnil Camacho. Domácí se snažili vyrovnat, ale nakonec ještě inkasovali na 3:1 a zápas byl už rozhodnutý. O dvě minuty později však Baldé snížil, ale to už bylo opravdu vše. Hosté tak překvapivě vítězi a domácí se tak dostávají na sestupovou pozici.

90+5

90+5
    Žlutou kartu dostává Carlos Ponck (CD Aves).
    Žlutou kartu dostává Bryan Rochez (CD Nacional).

90+3
    Domácí se ještě snaží proniknout do vápna hostů, ovšem hosté jsou stažení a obranu perně hlídají.

90+1
    Do konce utkání se nastavují 4 minuty.
    88. Mama BALDÉ - 2:3

88
    CD Aves právě vstřelilo branku!
    A domácí ještě snižují.
    Do vápna přilétl dlouhý centr z pravé strany. Míč se nešťastně odrazil od jednoho z obránců a MAMA BALDÉ, tak pronikl sám na brankáře, kterého si náramně přehodil.

86
    Střídání v týmu CD Nacional: ze hřiště odchází Jota, přichází Aleksandar Paločević.
    85. Bryan ROCHEZ - 1:3

85
    Nacional právě vstřelil branku!
    A hned další akce hostů, končí v síti.
    Hosté opět osídlili brankoviště domácích, kde si to perfektně přihráli. Riascos na zadní tyči našel úplně volného BRYANA ROCHEZE, který podstatě skóroval do odkryté klece.

83
    Domácí mají obrovské štěstí, že poslední akce hostů, neskončila v síti. Na hranici vápna si to hosté skvěle přihráli a Rochez zkusil technickou střelu placírkou, která jen o centimetr minula branku.

80
    Hosté se dostali do rychlého protiútoku a nechybělo ani zakončení, do střely zpoza vápna se položil Marakis, ovšem jeho střela letěla vysoko nad.

79
    Domácí v posledních minutách velmi tvrdě a rychle útočí, jediné co jim chybí je přesné zakončení.

78
    Střídání v týmu CD Nacional: ze hřiště odchází Witiness Quembo, přichází José Brayan Riascos.
    Střídání v týmu CD Nacional: ze hřiště odchází Okacha Hamzauí, přichází Bryan Rochez.

76
    Domácí dostali výhodu, již osmého rohu, ovšem ani ten nevyšel.

74
    Střídání v týmu CD Aves: ze hřiště odchází Nélson Lenho, přichází Mama Baldé.

72
    Rohové kopy dnes nejsou pro domácí to pravé ořechové, a proto míč skončil rovnou v rukavicích Guimaraese.