Liberec – Kometa Brno 5:2 (kon.) | Pardubice – Olomouc 1:4 (kon.) | Chomutov – K. Vary 1:3 (kon.)
Mladá Boleslav – Zlín 2:3 (kon.) | Vítkovice – Mountfield HK 4:5 (2:3 po s.n.) | Plzeň – Třinec 1:4 (kon.)
BK Mladá Boleslav
2:3 (0:0, 1:3, 1:0)
Berani Zlín
Neděle 02.12.2018, 16:00 • ŠKOENERGO Aréna • Tipsport extraliga • 24. kolo

56:49
    Poměr sil na ledě se velice rychle vyrovnal, za podrážení jde na trestnou hostující Štěpán Fryšara.

56:43
    Teď se bude pro změnu vylučovat na straně Boleslavi. Lukáš Pabiška je potrestán dvěma minutami za hru vysokou holí.

54:02
    Další přesilovka pro domácí mužstvo, Dalibor Řezníček je vyloučen na dvě minuty za podrážení.

49:34
    Zdeněk Okál vyloučen na dvě minuty za hákování, ještě jedna početní výhoda pro Bruslaře.

45:27
    Přesilovka pro Mladou Boleslav, na dvě minuty za zdržování hry jde pykat Daniel Gazda.

20:00
    Už po odpískání sekl Látal holí po Okálovi a vyfasoval za to trest na pět minut a do konce utkání za bodnutí špičkou hole. Pětiminutový trest za něj odpyká Ondřej Najman.

02:23
    První vyloučení – hostující Tomáš Valenta jde pykat za držení.

Michal Konvalina

Branky a nahrávky: 32. Vondrka (Klepiš, Skalický), 52. Vondrka (Žejdl, Klepiš) – 23. E. Kulda (Gazda, Lakatoš), 29. Gazda, 35. Gazda (Honejsek)

BK Mladá Boleslav: Krošelj (Groh) – Kotvan, Pláněk, Hanzlík (A), Dlapa, Bernad, Němeček, Eminger – Vondrka (C), Klepiš (A), Skalický – Orsava, Žejdl, Šťastný – P. Musil, T. Knotek, Látal – Pabiška, Najman, P. Kousal.
    Berani Zlín: J. Sedláček (Štůrala) – Freibergs, Nosek (A), Valenta, Gazda, Žižka (C), Řezníček, Ferenc – Kubiš (A), Fořt, J. Ondráček – Lakatoš, Fryšara, Honejsek – Okál, P. Sedláček, E. Kulda – Poletín, Popelka, Šlahař.

Rozhodčí: Hejduk, Bejček – Ganger, Malý