Real Betis – Real Sociedad 1:0 (kon.) | Girona – Atlético 1:1 (kon.) | Barcelona – Villarreal 2:0 (kon.)
Alavés – Sevilla 1:1 (kon.)
Real Betis
1:0 (1:0)
Real Sociedad San Sebastian
Neděle 02.12.2018, 12:00 • Estadio Benito Villamarín, Sevilla • Španělská LaLiga • 14. kolo

Real Sociedad krátce před přestávkou nevyužil dvě velké brankové příležitosti, zatímco ve druhém poločase jednu, a tak se mu na gól Júniora Firpa po půlhodině hry odpovědět nepodařilo. Betis se po dnešní výhře bodově dotáhl na svého soupeře a oba týmy se nachází daleko od sestupového pásma s 19 body. Konečný výsledek. Real Betis 1 Real Sociedad 0. (13:50:50)

90+3

90+3
    Běží poslední minuta utkání a domácí fanoušci Realu Betisu vestoje tleskají svým fotbalistům.

90+1
    Nad rámec dnešního utkání byly nastaveny 3 minuty.

90
    Běží poslední minuta utkání a nevypadá to, že by si měl Real Sociedad na cestu domů odvést bod.

89
    Ryad Boudebouz posílal do šestnáctky od pravé postranní čáry pěkný centr, jenže hosté ho odvrátili. Hned vzápětí vypálil zpoza šestnáctky Cristian Tello, jehož pokus zamířil vysoko nad bránu Realu Sociedad.

87
    Pokud domácí zvládnou dotáhnout zápas do vítězného konce, budou mít na svém kontě stejně bodů jako Real Sociedad, tedy 19.

86
    Do konce dnešního utkání zbývá odehrát necelých pět minut a Real Betis sahá po důležitém vítězství.

84
    Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Lorenzo Morón, přichází Javi García.
    81. Bývalý hráč Manchesteru United mohl vyrovnat na 1:1

81
    Adnan Januzaj si naběhl na pravé straně šestnáctky na krátkou diagonální přihrávku od Juanmiho, který předvedl na ose hřiště pěkný sprint, a přízemní technickou střelou minul vzdálenější levou tyč brány domácího Betisu!

80
    Willian José zasáhl loktem do obličeje Marca Bartru a po faulu na domácího hráče viděl žlutou kartu.

79
    Betis už si v závěru zápasu pomáhá ostrými fauly, po jednom z nichž byl nyní potrestán William Carvalho.

76
    Sandro Ramírez unikal podél levé postranní čáry a Aïssa Mandi ho zastavil taktickým faulem. Žlutá karta.

75
    Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází Igor Zubeldia, přichází Adnan Januzaj.
    72. Sandro Ramírez nevyužil obrovskou příležitost hostí

72
    Domácí Pau López předvedl v rychlém sledu dva fantastické zákroky, z nichž jeden přišel po přetaženém centru z levého křídla a voleji Sandra Ramíreze, který měl na noze vyrovnání!

69
    Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází Mikel Oyarzabal, přichází Juanmi.

Tomáš Reiner

Branky: 33. Firpo (W. Carvalho)

Karty:   46. Lo Celso (RBE), 59. Firpo (RBE), 76. Mandi (RBE), 79. W. Carvalho (RBE) – 62. Hernández (RSC), 80. José (RSC)

Držení míče: 58 % : 42 %.
    Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 2:2. Rohy: 6:4. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 18:18.
    Real Betis: Pau López – Mandi, Bartra, Sidnei – Guerrero, Lo Celso, W. Carvalho, Guardado (19. Boudebouz), Firpo – Joaquín (C) (67. Tello) – Morón (84. Javi García).
    Náhradníci: Robles – Feddal, Javi García, Tello, Inuj, Boudebouz, A. Sanabria.

Real Sociedad San Sebastian: Moyà – Gorosabel, Le Normand, H. Moreno, Hernández – Oyarzabal (69. Juanmi), Illarramendi (C), Zubeldia (75. Januzaj), Zurutuza (60. Merino) – Sandro Ramírez, José.
    Náhradníci: Rulli – Zaldúa, Juanmi, Merino, Januzaj, Pardo, Rodrigues.

Rozhodčí: Guillermo Cuadra. Asistenti: Juan López, Gonzalo García. Čtvrtý rozhodčí: Guillermo Conejero

Diváci: 46562