Košice – Trenčín 4:0 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Nitra 2:3 (po pr.) | Žilina – MAC Budapešť 4:2 (kon.)
Zvolen – Banská Bystrica 2:3 (2:4 po s.n.) | Detva – Poprad 3:4 (kon.) | Miskolc – Nové Zámky 6:2 (kon.)
HK 32 Liptovský Mikuláš
2:3 (2:0, 0:1, 0:1 - 0:1)
HK Nitra
Neděle 02.12.2018, 17:00 • ZS Liptovský Mikuláš • Tipos Extraliga (SR) • 18. kolo

Domácí vstoupili do dnešního utkání skvěle a po dvou slepených brankách se v první třetině ujali dvoubrankového náskoku. Nitra ale nesložila zbraně, ve druhé třetině srovnala a pět minut před třetí sirénou hosté srovnali. Prodloužení tvralo jen 48 vteřin. vítěznou trefu zaznamenal Samuel Buček a dva body tak putují do Nitry. (19:28:44)

Buček (NIT) - 2:3

60:48
    Nitra právě vstřelila branku!
    Je rozhodnuto! SAMUEL BUČEK po krásné individuální akci dokonává obrat a zajišťuje hostům druhý bonusový bod. Asistence: Dalibor Bortňák.

60:01

Hosté v poslední třetině dokázali vyrovnat, proto nás čeká po krátké pauze prodloužení.

60:00

58:28
    Buček ani Mezei se svým zakončením neuspěli.

58:00
    Jsou před námi poslední dvě minuty třetí třetiny.

55:34
    Domácí mohli bleskově odpovědět, ale Šimboch souboj s Kriškem vyhrál.
    Kerbashian (NIT) - 2:2

54:59
    KALE KERBASHIAN dostal dobrou přihrávku před domácího brankáře a s touto šancí naložil na jedničku. Máme vyrovnáno! Asistence: Róbert Lantoši, Judd Blackwater.

53:10
    Hosté stupňují svůj tlak, obrana MHk zatím odolává.

51:57
    Hosté neuhlídali přechod do útočného pásma, je pískán ofsajd.

49:00
    Hosté pomalu, ale jistě přebírají iniciativu. Domácí čeká těžkých posledních jedenáct minut.

46:57
    Hra se v posledních vteřinách odehrává především ve středním pásmu.

44:43
    Heikkilä sa dokázal dostat přes Pupáka, jeho zakončení ale nebylo dostatečně prudké.

43:31
    Lantoši si nabruslil do dobrého zakončení, jeho zakončení z pravého křídla ale ke gólu nevedlo.

42:59
    V úvodu poslední dvacetiminutovky jsou zatím aktivnější hostující hokejisté, kteří mají častěju kotouč v držení.

Jan Hochman

Branky a nahrávky: 10. Bača (Uram), 13. Huna Richard (Huna Róbert, Kriška) – 31. Scheild (Lantoši, McCormack), 55. Kerbashian (Lantoši, Blackwater), 61. Buček (Bortňák)

HK 32 Liptovský Mikuláš: Kislicyn (Hollý) – Bača, Nádašdi, Kurali, Mezovský, Fereta, Košecký, Nemec, Suchý – Uram, Oško, Heikkilä – Kriška, Ri. Huna, Ró. Huna – Žiak, Uhrík, Lištiak – Števuliak, Piatka, Tamáši
    HK Nitra: Šimboch (Foltán) – Mezei, McCormack, Korím, Morrison, Pupák, Rais, Sloboda – Lantoši, Slovák, Blackwater – Scheidl, Kerbashian, Majdan – Buček, Bortňák, Rapáč – Šiška, Čaládi, Hrušík

Rozhodčí: Martin Korba, Dániel Soós – Martin Jobbágy, Áron Soltész – Rudolf Lauff