Košice – Trenčín 4:0 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Nitra 2:3 (po pr.) | Žilina – MAC Budapešť 4:2 (kon.)
Zvolen – Banská Bystrica 2:3 (2:4 po s.n.) | Detva – Poprad 3:4 (kon.) | Miskolc – Nové Zámky 6:2 (kon.)
po s.n. (2:4)
HKM Zvolen
2:3 (0:1, 1:0, 1:1 - 0:0)
HC´ 05 Banská Bystrica
Neděle 02.12.2018, 17:00Tipos Extraliga (SR) • 29. kolo

Viděli jsme napínavé utkání, ve kterém hosty poslal v osmé minutě do vedení Asselin. Domácí se dočkali vyrovnání chvíli před polovinou utkání, kdy se přesně trefil Pöyhönen. Po změně stran strhl vedení na stranu domácích Obdržálek, ale 39 vteřin před třetí sirénou poslal duel do prodloužení Faille. Tentýž hráč nakonec i rozhodl o vítězství Bánské Bystrice vítězným nájezdem. Hosté si tedy odvážejí dva body, domácí se musí spokojit s jedním bodíkem. (19:54:44)

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým HC 05 iClinic Banská Bystrica.

64:25
    Obrovská šance hostí na vítěznou branku! Šťastný jel od červené čáry zcela osamocen na Skapskiho, domácí golman ale blafák hostujícího útočniky vystihl.

63:41
    Hosté v další šanci. Střelu i následnou Sýkorovu dorážku si ale Skapski pohlídal.

63:20
    Zuzin si položil Williamse, ale k zakončení se nedostal.

62:52
    Marshallova střela nebyla přesná, hosté ale zůstávají u puku.

62:34
    Akce Chovana s Obdržálkem končí ofsajdem.

Jan Hochman

Branky a nahrávky: 27. Pöyhönen (Kytnár, Handlovský), 44. Obdržálek (Šišovský, Růžička) – 8. Asselin (Higgs), 60. Faille (Surový, Nemčík), rozh. náj. Faille