Lipt. Mikuláš – Zvolen 1:4 (kon.) | Orange 20 – MAC Budapešť 4:5 (po pr.) | Banská Bystrica – Nitra 3:2 (po pr.)
HK Orange 20
4:5 (0:1, 2:3, 2:0 - 0:1)
MAC Budapešť
Úterý 04.12.2018, 17:00 • Easton Aréna • Tipos Extraliga (SR) • 29. kolo

Tímto se s Vámi loučím, děkuji za pozornost a přeji hezký úterní večer. (19:23:38)

Mladíci si podruhé v sézoně připisují bod, s čímž jsou jistě spokejení. Zato Budapešť s dnešním výsledkem spojené není, byly to povinné tři body. Hosté však berou jen o bod ménně, tedy dva.

63:25
    Budapešť vstřelila branku!
    Maďaři nakonec vítěí po prodloužení! Skvěle se uvolnil CHRIS LANGKOW. Ten se dostal před Hlavaje, bekhendovým blafákem si ho položil a poté už stačilo kotouč zasunout do odkryté klece. Asistence: Chris Bodó a Jesse Ray Dudás.

63:09
    Nyní si zákrok musel připsat Hlavaj. Nebýt jeho, asi by žádné prodloužení nebylo.

62:30
    Za námi je půlka prodloužení, ve kterém se zatím nic zajímavé neudálo. Dost pravděpodobně se půjde do samostaných nájezdů.

61:39
    Mladíci se také zkouší prosadit, oba brankáři jsou však zatím v prodloužení bez práce.

60:40
    Budapešť začíná prodloužení aktivněji, v útoku ale Hlavaje moc neohrozila.

60:01

Orange senzačně okrádá o bod Budapešť, navíc bude moct ukrást ještě jeden. Bude se hrát prodloužení, kde se bude hrát tři na tři pět minut. Pokud nepadne branka, pojedou se samostatné nájezdy.

60:00

59:20
    Hlavaj nyní drží slovenskou dvacítku a připisuje si další zákrok. Bude tak následovat vhazování před ním.

58:31
    Budapešť se ještě za každou cenu snaží získat tři body, domácí se ale zamkli ve své třetině a už nechtějí inkasovat.

57:03
    Tým Orange 20 právě vstřelil branku! Slovenská dvacítka tři minuty před koncem třetí třetiny srovnává! Opět se prosadil MILOŠ FAFRÁK, ten totiž zůstal před brankou úplně nehlídaný a po přihrávce kotouč zasunul do sítě.. Asistence: Marcel Dlugoš a Jakub Urbánek.

56:27
    Tým Orange 20 právě vstřelil branku! Domácí využívájí přesilovku a zápas se ještě zdramatizuje! Hodně prostoru dostal MILOŠ FAFRÁK a z pravého kruhu se skvěle trefil k bližší tyči. Asistence: Oliver Giertl a Andrej Kollár.

56:21
    Vyloučení v týmu MAC Budapešť (Macaulay – 2 min., nedovolené bránění).

55:16
    Hosté drží kotouč daleko od své branky a oslabení zatím v klidu zvládají. Naopak mladíkům už pomalu dochází čas.

54:50
    Vyloučení v týmu MAC Budapešť (Bodó – 2 min., hákování).

54:46
    Domácí se stále snaží prosadit, vůbec se to ale nedaří. Budapešť už rozhodně nehodlá prohrát.

Lukáš Mihal

Branky a nahrávky: 28. Kollár (Giertl), 40. Giertl (Kupec, Fafrák), 57. Fafrák (Giertl, Kollár), 58. Fafrák (Dlugoš, Urbánek) – 12. Klempa (Negrin), 27. Langkow (Dudás, Bodó), 32. Negrin (Bodó, Nagy), 37. Dudás (Brown, Dansereau), 64. Langkow (Bodó, Dudás)

HK Orange 20: Hlavaj (Sklenár) – Kupec, Švec, Boldižár, Dlugoš, Brincko, Nahálka, Golian, Štefanka – Giertl, Kollár, Fafrák – Köver, Havrila, Urbánek – Čenka, Sojka, Minárik – Lunter, Džugan, Juščák.
    MAC Budapešť: Rajna (Bálizs) – Pozsgai, Macaulay, Vokla, Dudás, Negrin, Burt, Csollák – Nagy, Langkow, Bodó – Klempa, Brown, Dansereau – Odnoga, Terbócs, Szabad – Pápa, Majoross, Kedves.

Rozhodčí: Jonák, Novák – Valo, Orolin