Bordeaux – Saint-Étienne 3:2 (kon.) | Caen – Nîmes 1:2 (kon.) | Dijon – Guingamp 2:1 (kon.)
Lyon – Rennes 0:2 (kon.) | Nantes – Marseille 3:2 (kon.) | Remeš – Toulouse 0:1 (kon.)
Štrasburk – PSG 1:1 (kon.)
Girondins Bordeaux
3:2 (1:1)
AS Saint-Étienne
Středa 05.12.2018, 19:00 • Matmut Atlantique, Bordeaux • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 16. kolo
    90+1. PABLO - 3:2

90+1
    Bordeaux právě vstřelilo branku!
    Bordeuax přidává v nastaveném čase třetí branku! Po centru od rohového praporku se nejvýše v pokutovém území vyšplhal PABLO. Domácí stoper byl trestuhodně osamocený těsně na hranici malého vápna. Ruffier neměl šanci reagovat.
    68. Vahbí CHAZRÍ - 2:2

68
    Saint-Étienne právě vstřelilo branku!
    Saint-Étienne přidává druhou branku a srovnává na 2:2! Rémy Cabella byl na zadní tyči úplně zapomenutý, míč sice dokázal propasírovat skrz domácího brankáře, ale raději balonu pomohl do sítě z blízkosti VAHBÍ CHAZRÍ. Pablo byl už u celé situace poměrně pozdě.
    59. François KAMANO - 2:1

59
    Bordeuax otáčí stav dnešního duelu! Balon si na značku pokutového kopu postavil FRANCIOS KAMANO. Útočník domácího celku na nic nečekal a s přehledem poslal míč mimo dosah Ruffiera.
    23. Jimmy BRIAND - 1:1

23
    Bordeaux se raduje ze srovnání stavu! JIMMY BRIAND nejprve vydřel rohový kop v pokutovém území, následně se po centru do vápna dostal k zakončení. Ruffier netrefil vysoký centr, nedokázal ho vyboxovat mimo šestnáctku a tak balon skončil u Brianda. Ten sice míč netrefil ideálně, ale i tak ho dopravil do sítě.
    17. Loïs DIONY - 0:1

17
    Saint-Étienne se dostává do vedení! Rémy Cabella zmátl na levé straně bránícího Sabalyho, následně milimetrovou přihrávkou našel zcela volného LOÏSE DIONYHO mezi obránci a útočník hostujícího celku už měl snadnou úlohu. Z blízkosti umístil míč nechytatelně pro Costila.

Vít Schück

Branky: 23. Briand (Pablo), 59. Kamano (pen.), 90+1. Pablo (de Préville) – 17. Diony (Cabella), 68. Chazrí (Cabella)

Karty:   76. Sankharé (BOR), 84. Karamoh (BOR), 86. Sabaly (BOR) – 58. Saliba (SET), 66. Chazrí (SET), 76. Selnaes (SET)

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 6:6. Rohy: 3:7. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 13:12.
    Girondins Bordeaux: Costil (C) – Sabaly, Pablo, Koundé, Poundjé – Lerager, Otávio – Youssouf (46. Sankharé), Karamoh (85. de Préville), Kamano (79. Cornelius) – Briand.
    Náhradníci: Poussin – Cornelius, de Préville, Jovanović, Palencia, Sankharé, Tchouaméni.

AS Saint-Étienne: Ruffier (C) – Debuchy (37. Monnet-Paquet), Subotić (29. Saliba), Kolodziejczak, Polomat – Selnaes, M'Vila – Salibur, Cabella, Diony (85. Berić) – Chazrí.
    Náhradníci: Moulin – Berić, M. Camara, Dioussé, Monnet-Paquet, Nordin, Saliba.

Rozhodčí: Turpin – Danos, Gringore