Bordeaux – Saint-Étienne 3:2 (kon.) | Caen – Nîmes 1:2 (kon.) | Dijon – Guingamp 2:1 (kon.)
Lyon – Rennes 0:2 (kon.) | Nantes – Marseille 3:2 (kon.) | Remeš – Toulouse 0:1 (kon.)
Štrasburk – PSG 1:1 (kon.)
SM Caen
1:2 (0:1)
Nîmes Olympique
Středa 05.12.2018, 19:00 • Stade Michel d'Ornano, Caen • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 16. kolo

Z mé strany je to už pro tento zápas všechno. Díky za pozornost a hezký zbytek večera. (21:03:19)

Fauly: 5:2

Dramatický zápas nakonec končí vítězstvím Nimes 2:1 na trávníku Caen. První poločas jasně patřil hostům, kteří byli aktivnější střelecky i na míči. A zaslouženě také vedli, o první branku zápasu se postaral Umut Bozok. Ve druhém poločase se domácí přeci jen trochu zvedli a měli šance zejména ze standardních situací. A z jedné z nich se také prosadili. Po centru Fajra se hlavou trefil Prince Oniangué. Už se zdálo, že zápas končí remízou, ale v nastaveném čase rovněž ze standardní situace rozhodl o vítězství Nimes Loïck Landre.

90+6
    90+5. Loïck LANDRE - 1:2

90+5
    Nîmes právě vstřelil branku!
    LOÏCK LANDRE rozhoduje o vítězství Nimes doslova last minute! Hosté se prosadili z poslední standardní situace zápasu. Téji Savanier centroval a střídající Landre z blízka překonal Sambu. Rozhodčí ještě konzultoval s VAR, jestli se nejednalo o ofsajd a nakonec gól uznal. Asistence: Téji Savanier.

90+4
    Ještě jedna šanci pro hosty. Standardní situace z levé strany.

90+3
    Ani rohový kop Nimes nerozhodný stav nerozsekl, pokračuje se za stavu 1:1.

90+3
    Střídání v týmu Nîmes Olympique: ze hřiště odchází Denis Bouanga, přichází Sada Thioub.

90+2
    Hosté kopali standardní situaci, ale vrátit vedení na svou stranu se jim nepodařilo.

Caen právě vstřelilo branku!
    Domácí se dočkali, je vyrovnáno! Prosadili se ze standardní situace, kterou rozehrál Fajr. Míč hlavou přizvedl PRINCE ONIANGUÉ a Paul Bernardoni už nijak nestihl reagovat. Asistence: Fayçal Fajr.

89
    Téji Savanier dostává žlutou kartu, protože fauloval unikajícího Beavueho.

88
    Ani tentokrát z toho zakončení mezi tři tyče není.

87
    Ve vápně byli jen dva hráči Nimes a Renaud Ripart se k hlavičce nedostal. Je to ale další roh.

87
    Střídání v týmu Nîmes Olympique: ze hřiště odchází Féthi Harek, přichází Loïck Landre.