Motor ČB – Benátky n/J 7:6 (2:1 po s.n.) | Přerov – Jihlava 2:4 (kon.) | Prostějov – Vsetín 4:2 (kon.)
Kadaň – Poruba 2011 3:2 (kon.) | Havířov – Litoměřice 1:2 (kon.) | Ústí n/L – Třebíč 0:2 (kon.)
po s.n. (2:1)
Banes Motor České Budějovice
7:6 (1:1, 2:3, 3:2 - 0:0)
HC Benátky nad Jizerou
Středa 05.12.2018, 17:30 • Budvar aréna • Chance liga • 31. kolo

Je konec! Motor ubojoval vítězství za dva body! Hattrick si v dnešním zápase zapsal Karel Plášil. Dva góly dal Pavel Pýcha. Hattrick dal také benátecký Jan Ordoš. Divoký byl především závěr utkání. Motor prohrával o dvě branky, ale dokázal srovnat. Dbě minuty před koncem vrátil vedení Benátkám Petr Kolmann. Motor necelou minutu před koncem zápasu srovnal. (20:14:25)

V samostatných nájezdech zvítězil tým ČEZ Motor České Budějovice.
    Autorem vítězné branky je VÁCLAV KARABÁČEK.

Samostatné nájezdy začínají.

Šedesát pět minut je za námi. Neskutečný zápas. Motor v poslední minutě dokázal vyrovnat, zasloužil se o to Karel Plášil.

65:00
    Prodloužení skončilo.

61:55
    Fillman teď několikrát prověřil Žajdlíka, ten zatím připraven.

60:37
    Marek Zachar ujel obráncům Motoru. Strmeň si na jeho nájezd počkal.

60:01

Dominik Zajan

Branky a nahrávky: 6. Pýcha (Babka, Šimánek), 24. Plášil (Beránek, Fillman), 30. Plášil (Šimánek), 54. Pýcha (Šimánek), 57. Šimánek (Babka), 60. Plášil (Fillman, Babka), rozh. náj. Karabáček – 10. M. Zachar (Ordoš), 28. Jeník, 33. Ordoš (Žemba, M. Zachar), 40. Ordoš (M. Zachar), 50. Ordoš (M. Zachar), 58. Kolmann (Jeník)