24:26 (10:12)
HC Dukla Praha
Středa 05.12.2018, 18:00Chance Extraliga mužů • 13. kolo

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (19:47:39)

Je dobojováno! Dukla se v úvodu dostala do vedení, které za celých šedesát minut hry nepustila. Pražané v jednu chvíli dokonce vedli šestibrankovým rozdílem, konečný náskok se zastavil na dvou gólech. Obrovskou zásluhu na tom má především Tomáš Petržala, který dnes přiváděl plzeňské střelce k šílenství. Nutno však dodat, že několikrát mu pomohla branková konstrukce. Západočeši tak poprvé před vlastními příznivci nezískávají ani bod!

Konec zápasu. (24:26)

60
    Plzeň se nakonec přeci jen dostala k míči, Douda zakončoval od postranní lajny, Šmíd se stihl vrátit do branky! (24:26)
    60
    Západočeši šli rychle dopředu, Tonar koriguje na rozdíl dvou branek, domácím už mnoho času nezbývá. (24:26)

60
    Oddechový čas pro hosty. (23:26)
    60
    Rychlá odpověď Tonara na druhé straně, rozběhla se závěrečná minuta tohoto utkání. (23:26)
    59
    Obrana domácích je opravdu hodně vysoko, toho využil Reichl, už zase je to o čtyři branky! (22:26)
    59
    Michal Tonar to vzal na sebe, jeho individuální akce končí brankou. (22:25)
    59
    Rozběhly se poslední dvě minuty tohoto utkání, z pravého křídla se prosazuje Blecha! (21:25)
    58
    Chmelík snižuje na rozdíl tří branek, domácí svou obranu vytahují hodně vysoko! (21:24)

57
    Zakončoval Tonar, Petržala si připsal zákrok. Domácí se dožadovali odpískání faulu, rozhodčí byl jiného názoru. (20:24)
    57
    Patzel dostal spoustu prostoru. Hostující hráč se nemýlil, dokázal navýšit hostující náskok! (20:24)

56
    Na jedné straně Šmíd, na té druhé pak Petržala! Oba brankáři si v tuto chvíli připsali nesmírně důležité zákroky! (20:23)
    55
    Sedmička je proměněna! Stehlík zůstává stoprocentní, za malou chvíli se rozeběhne závěrečná pětiminutovka. (20:23)

55
    Domácí dostávají dobrou možnost na snížení, rozhodčí nařizují další sedmičku pro Plzeň! (19:23)
    54
    Míč šel do pivota, Reichl se otočil, poté střílel v pádu, Dukla už zase vede o čtyři góly! (19:23)
    54
    Individuální akcí se v oslabení prezentoval Tonar, který z bezprostřední blízkosti snížil! (19:22)
    53
    Sedmičku si vzal na starost Patzel. Ten nedal domácímu brankáři žádnou šanci! (18:22)