Třemošná – K. Vary 4:2 (kon.) | Zlín – Třinec 7:5 (kon.) | Technika Brno – Vsetín 2:5 (kon.)
Berani Zlín
7:5 (2:1, 2:0, 3:4 - N 0:1)
HC Oceláři Třinec
Středa 05.12.2018, 17:00 • ZS Luďka Čajky • Extraliga dorostu • Nadstavba B

Tímto se s Vámi loučím, děkuji Vám za pozornost a přeji pěkný večer. (19:18:45)

Zápas tedy končí vítězstvím Zlína, jeden bod však získal Třinec po vyhrané nadstavbě. Nejzajímavější byla rozhodně třetí třetina, kde jsme mohli vidět hned sedm branek. Zlín sice ve třetím dějství dal méně branek, zvládl ale úvodní dvě třetiny a raduje se tak z vítězství 7:5.

63:22
    Třinec právě vstřelil branku!
    Hosté nakonec urvali aspoň jeden bod! V mezikruží se mocně napřáhl SERVÁC PETROVSKÝ. Ten prostřelil vše co mu stále v cestě. Asistence: Filip Hrůzek a Tomáš Raszka.

63:01
    Frömel se dostal do dalšího samostatného úniku, puk však tentokrát poslal mimo tři tyče.

62:53
    Proti střele Petrovského nyní musel zasahovat Synek. Bude se tak vhazovat před domácím gólmanem.

62:15
    Ševci jsou stále u kotouče, mají ale problémy s rozehrou. Kotouč však zatím neztrácejí.

61:46
    Zlín nyní chybuje při rozehře, hosté to ale nevyužili. Kotouč totiž skvěle pokryl Synek.

61:11
    Trojice na ledě se nyní střídají. Kotouč mají na svých hokejkách Berani.

60:30
    Puk jako první získal Třinec. Ten se okamžitě tlačí k domácí brance, rána však končí nad horní tyčkou.

60:01

Vítězem se po velmi divoké třetí třetině stává Zlín. V závěrečném dějství jsme mohli vidět sedm branek, což rozhodně není málo. Třinec však stále může získat jeden bod a to v nadstavbě. Ta se bude hrát pět minut tři na tři, pokud nepadne branka, pojedou se samostné nájezdy.

59:12
    Třinci se nedaří dostat do útočné třetiny. Zlín opět puk získal a vystřelil, zákrok si ještě připisuje Klímek.

58:10
    Zápas už se pomalu blíží ke konci. Zlín závěr utkání zvládá velmi dobře, drží kotouč daleko od své branky.

57:42
    Oceláři nyní dopředu vyslali nepřesnou příhravku. Ta skončila až za červenou čárou, píská se tedy zakázané uvolnění.

56:46
    Třinec se snaží zoufale něco vymyslet, moc mu to ale nejde. Střela totiž letí doprostřed branky, kde je připravný Synek.

54:34
    Zlín právě vstřelil branku!
    Berani odskakují na dvoubrankové vedení! Ve středním pásmu se kotouče chopil MATĚJ MOJŽÍŠ. Ten se s ním dostal až do pravého kruhu, odkud se trefil přesně pod horní tyč hostující branky. Asistence: Adam Burian.

53:40
    Důležitý zákrok si nyní připsal Klímek. Před ním byl totiž úplně sámotný domácí útočník, střelu ale zastavil svou vyrážečkou.

52:56
    Oceláři nehodlají prohrát a hrají nejlépe jak dovedou. Zlínská obrana však stále odolává.

52:15
    Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Laciga – 2 min., hákování).
    Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Andrle.

50:41
    To je sedmá branka ve třetí třetině a Zlín opět vede! Klímek vyjížděl proti vyhození domácích. U kotouč byl však nakonec první ŠIMON FRÖMEL, který ho tak jen trefil do odkryté klece.

50:16
    Kráčalík se mohl prosadit v oslabení, dostal se totiž do samostatného úniku. V klíčové chvíli mu ale kotouč sjel z hokejky a Klímek ho tak v klidu přikryl.

49:24
    Třinec po vyhraném vhazování téměř ihned vystřelil, kotouř ale jistě lapil svou lapačkou Synek.

49:10
    Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Sýkora – 2 min., podrážení).

47:55
    Berani rychle srovnávají a jsou zpátky v zápasu! Zlín nyní sehrál skvělou kombinaci, Frömel totiž dostal kotouč před branku, kde ho MATĚJ MOJŽÍŠ doklepl do odkryté klece. Asistence: Šimon Frömel a David Lavička.

47:23
    Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Bujak – 2 min., hákování).

45:28
    Oddechový čas pro domácí.

45:28
    Nemožné! Oceláři během šesti minut otáčí stav utkání z 4:1 na 4:5! SERVÁC PETROVSKÝ jako první našel nahození Hykla a velmi rychle kotouč dostal do branky. Asistence: Jakub Hykl a Tomáš Raszka.

45:15
    Neuvěřitelné, Třinec srovnává! Ke střele se dostal ADAM PROCHÁZKA. Ten se trefil přesně k levé tyči Synkovi branky. Ten byl bez šance. Asistence: Petr Andrle.

44:08
    Oceláři se dostávají na dostřel jedné branky! Ramik skvěle našel před brankou volného FILIPA TOMICZEKA. Ten už měl snadnou práci, puk jen zasunul do odkryté klece. Asistence: Michal Ramik a Filip Hrůzek.

43:45
    Synek nyní pro jistotu přeruší hru. Bude tak následovat vhazování před ním.

43:13
    Zlín si chce vrátit tříbrankové vedení, nyní mu v tom ale zabránil ofsajd.

41:53
    Oceláři možná startují návrat do zápasu. S pukem se dostal PATRIK BUJAK z levé strany až před branku a střelou na Synkův beton si připisuje svůj druhý bod. Asistence: Michal Ramik a Filip Tomiczek.

41:36
    Rychlý útok Zlína znamenal střelu, kterou Klímek jistě kryje.

40:36
    Hosté se dostali do přečíslení dva na jednoho, střela však minula branku. Poté se ještě Třinec tlačí do branky, síť se ale nevlní.

40:01

Druhá třetina jasně patřila Zlínu. Ten ji totiž ovládl poměrem 2:0 a celkově tak vede o tři branky. Zásluhu na tom mají střelci Chludil a Ramert. Třinec si také sice nějaké šance vytvořil, Synek je ale všechny pochytal. Otázkou teď zůstává, jestli se hosté pokusí vrátit do zápasu, mají na to totiž ještě dvacet minut.

Další třetina začne přibližně v 18:34.

40:00

39:35
    Třetina se dohrává v útočném pásmu Třince. Hosté si však žádnou střelu nemohou vytvořit.

38:52
    Třinci se stále směrem dopředu moc nedaří. Synek stále nemusí vytahovat nějaké skvělé zákroky.

38:17
    Nahozený kotouč nyní musel krotit Synek a bude se tak vhazovat po jeho pravici.

36:41
    Střídání v týmu HC Oceláři Třinec: ze hřiště odchází Halouzka, přichází Klímek.

36:41
    Ševci dávají svůj druhý gól ve druhém dějství a vedou o tři branky! Do úniku se dostal JAN RAMERT, který ho nekompromisně proměnil střelou pod výko. Asistence: Patrik Nábělek.

35:25
    Kotouč je nyní na hokejkách Třince. Ten se celkem rychle dostal až dopředu, nic nebezpečného tam ale nevymyslel.

34:49
    Puk byl nyní sražený mimo hrací plochu a hra je tak přerušena.

34:28
    Nyní se hraje ve velmi svižném tempu, kdykoli jeden z týmů dostane kotouč, je velmi rychle v útočném pásmu. Nikdo však nedává góly.

33:36
    Berani už jsou však usazení v útočné třetině, kde kombinují. Ke střele ale nakonec nedošlo.

32:59
    Chycené trestné střílení hosty povzbudilo a ti se tak tlačí dopředu. Obrana Zlína však stále funguje dobře.

31:49
    Trestného střílení se chopil kapitán domácích, Šimon Frömel. Nájezd se mu ale vůbec nepovedl a Halouzko ho v klidu vychytal.

31:49
    Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Chovaniak – trestné střílení, hákování).

31:18
    Zlín už je ve čtyřech a dvojnásobné oslabení tak přežil. Stále ho ale čeká klasické minutové oslabení.

30:39
    Třinec se díky dobré kombinaci dostal ke střelu. Tu skvěle zneškodnil Synek svým levým betonem.

30:20
    Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Kráčalík – 2 min., hrubost).

30:14
    Oceláři drží útočné pásmo a tlačí se do brankoviště. Tam puk nyní sice dostali, v síti Zlína však neskončil.

29:32
    Po dlouhé době musel zasahovat Synek. Ten si připsal zákrok ramenem.

29:06
    Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Šindelek – 2 min., krosček).

28:34
    Třinec se nyní na chvíli podíval do útočné třetiny, nic tam ale nevymyslel. Protiútok tak zakládají domácí.

27:42
    Domácí kombinují v útočném pásmu a posílají na Halouzku jednu střelu za druhou. Ten však stále neinkasuje.

26:57
    Nyní už se domácím povedlo vystřelit, střelu ale pohotově vyrazil Halouzka.

26:36
    Zlínský postup směrem dopředu nyní zastavil ofsajd a vhazovat se tak bude ve středním pásmu.

25:47
    O kotouč se nyní bojuje u levého mantinelu. Puk nakonec získla Zlín, jeho útok ale skončil již ve středním pásmu.

24:40
    Třinec se snaží reagovat na inkasovanou branku vstřelenou brankou, to se mu ale vůbec nedaří. Zlín ho totiž vytlačil z pásma.

23:35
    Domácí vedou o dvě branky! Od modré nahodil kotouč na branku Chludil. Toto ještě Halouzka dokázal pokrýt, dorážka LUKÁŠE CHLUDILA už však skončila v síti. Asistence: Filip Šindelek.

22:13
    Domácí poprvé ve druhém dějství útočí. Halouzka však stále nemusel zasahovat.

21:23
    Zlín už hraje v plném počtu a oslabení úspěšbě přečkal.

20:28
    Druhou třetinu začíná lépe Třinec a hraje ve svém útočném pásmu. Zákrok si proto musel připsat Synek.

20:01

První třetinu začal lépe Třinec, který se ujal vedoucí branky. Zlín se ale pak povedlo během dvou minut otočit stav utkání a po první třetině tak vede 2:1. Uvidíme, co nám přinese druhá třetina.

Další třetina začne přibližně v 17:49.

20:00

19:20
    Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Sýkora – 2 min., nedovolené bránění).

18:42
    Zlín je stále více času u kotouče, i když už nehraje přesilovku. Už se mu ale nedaří dostat do útočné třetiny.

17:40
    Hosté oslabení ustáli a mohou tak opět myslet na útok. Do konce první třetiny už však moc času nezbývá.

16:45
    Kotouč se stále nachází v útočném pásmu Zlínu, hosté se ale opravdu skvěle brání a v oslabení už asi neinkasují.

16:18
    Třinec už sice hraje ve čtyřech, bránit se ale musí pořád. Zlín chce totiž přidat třetí branku.

16:00
    Zlín sice dal gól, branka ale neplatí. Rozhodčí Přikryl totiž před tím přerušil hru.

15:40
    Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Chovaniak – 2 min., vysoká hůl).

15:23
    Zlín už vybojoval útočné pásmo. Navíc si zahraje dvojnásobnou přesilovku.

14:39
    Zlín sice hraje přesilovku, Synek ale musí být v pozoru. Hosté totiž zakládají útočnou akci.

14:00
    Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Raszka – 2 min., podrážení).

13:18
    Třinec je nyní u puku a má velké problémy s rozehrou. Kotouč tak získali domácí, nic nebezpečného ale nevymysleli.

12:32
    Proti domácím se píská zakázané uvolnění a hra se tak přeruse zpět do jejich pásma.

12:14
    Synek si připisuje další zákrok. Bude se tak vhazovat po jeho levici.

10:55
    Berani se prosazují podruhé a vedou! Šindelek dobře našel před brankou volného ADAMA LACIGU, který neváhal a jistě vstřelil vedoucí branku domácích. Asistence: Filip Šindelek a Lukáš Chludil.

10:28
    Nyní je o trochu aktivnější hostující tým. Několik zákroků proto musel vytahovat Synek.

09:07
    Zlín velmi rychle vyrovnává. Po zákroku Synka dopředu dostal puk Hoferek. Poté našel dobře postaveného LUKÁŠE CHLUDILA, který se skvěle trefil a nedal hostujícímu gólmanovi šanci. Asistence: Jan Hoferek a Tobiáš Synek.

07:56
    Oceláři se i přes svou nízkou aktivitu ujímají vedení! Od modré nahodil kotouč na branku Bujak. Jeho ránu dokázal SERVÁC PETROVSKÝ tečovat do domácí klece. Asistence: Patrik Bujak a Petr Andrle.

07:26
    Domácí stále nepolevují v aktivitě a tlačí se do branky. Puk proto nyní Halouzka radši přikryl a bude se tak vhazovat před ním.

06:36
    Zlín je opět v útoku, tam dokonce i vystřelil. Halouzka si však se střelou od modré hravě poradil.

05:38
    I Oceláři by chtěli skórovat a proto se nyní hraje v jejich útočném pásmu. Žádnou střelu však hosté zatím nevyprodukovali.

05:00
    Z brejku mohl něco vytěžit Ramert, svou střelou se ale mezi tři tyče netrefil.

04:14
    Ševci pokračují v aktivitě, většinu času se proto hraje v obranném pásmu Třince. Ten však zatím nedovolil téměř žádnou střelu.

03:15
    Proti Zlínu se píská ofsajd a hra se tak na chvíli uklidní. Pak se bude vhazovat ve středním pásmu.

02:46
    Domácí jsou nyní velmi aktivní a drží Třinec ve svém obranném pásmu. Halouzka už si i poprvé šáhl na puk.

02:04
    Berani dostali puk do útoku. Ten se zatím však pohybuje kolem mantinelů a ke střele se neschyluje.

01:22
    Dopředu se podívál už i Třinec, Synek ani Halouzka však zatím nebyly v ohrožení.

00:18
    První vhazování vyhrál Zlín. Ten se okamžitě dostal dopředu, tam ale nic nevymyslel.

00:01

PSG Berani Zlín: Synek (Hamrla) – Nábělek, Šimášek, Sýkora, Burian, Šindelek, Čapka, Hoferek (A) – Chludil, Tomeček, Ševčík, Mojžíš, Matúšů, Laciga, Ramert, Frömel (C), Kráčalík (A), Jakeš, Lavička.

HC Oceláři Třinec: Halouzka (Klímek) – Mošnička, Pospíšil, Andrle, Molin, Chovaniak, Bujak, Hrůzek (C) – Šutý, Razska, Przybyla (A), Šotkovský, Petrovský (A), Wawrzkiewicz, Kriščák, Tomiczek, Ramik, Procházka, Hykl.

Rozhodčí: Přikryl – Zapletal, Pospíšil.

Zdravím všechny fanoušky dorostu, vyjímečně ve středu se odehrají tři zápasy naší nejvyšší dorostenecké soutěže. Se mnou budete moct sledovat úvodní duel nadstavby B, kde se utká Zlín s Třincem. Tímto jste k přenosu srdečně zváni a přeji Vám příjemnou počtenou.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.

Lukáš Mihal

Branky a nahrávky: 10. Chludil (Hoferek, Synek), 11. Laciga (Šindelek, Chludil), 24. Chludil (Šindelek), 37. Ramert (Nábělek), 48. Mojžíš (Frömel, Lavička), 51. Frömel, 55. Mojžíš (Burian) – 8. Petrovský (Bujak, Andrle), 42. Bujak (Ramik, Tomiczek), 45. Tomiczek (Ramik, Hrůzek), 46. Procházka (Andrle), 46. Petrovský (Hykl, Raszka), 64. Petrovský (Hrůzek, Raszka)

HC Oceláři Třinec: Halouzka (37. Klímek) – Mošnička, Pospíšil, Andrle, Molin, Chovaniak, Bujak, Hrůzek (C) – Šutý, Raszka, Przybyla (A), Šotkovský, Petrovský (A), Wawrzkiewicz, Kriščák, Tomiczek, Ramik, Procházka, Hykl.

Rozhodčí: Přikryl – Zapletal, Pospíšil