Třemošná – K. Vary 4:2 (kon.) | Zlín – Třinec 7:5 (kon.) | Technika Brno – Vsetín 2:5 (kon.)
Berani Zlín
7:5 (2:1, 2:0, 3:4 - N 0:1)
HC Oceláři Třinec
Středa 05.12.2018, 17:00 • ZS Luďka Čajky • Extraliga dorostu • Nadstavba B

Tímto se s Vámi loučím, děkuji Vám za pozornost a přeji pěkný večer. (19:18:45)

Zápas tedy končí vítězstvím Zlína, jeden bod však získal Třinec po vyhrané nadstavbě. Nejzajímavější byla rozhodně třetí třetina, kde jsme mohli vidět hned sedm branek. Zlín sice ve třetím dějství dal méně branek, zvládl ale úvodní dvě třetiny a raduje se tak z vítězství 7:5.

63:22
    Třinec právě vstřelil branku!
    Hosté nakonec urvali aspoň jeden bod! V mezikruží se mocně napřáhl SERVÁC PETROVSKÝ. Ten prostřelil vše co mu stále v cestě. Asistence: Filip Hrůzek a Tomáš Raszka.

63:01
    Frömel se dostal do dalšího samostatného úniku, puk však tentokrát poslal mimo tři tyče.

62:53
    Proti střele Petrovského nyní musel zasahovat Synek. Bude se tak vhazovat před domácím gólmanem.

62:15
    Ševci jsou stále u kotouče, mají ale problémy s rozehrou. Kotouč však zatím neztrácejí.

61:46
    Zlín nyní chybuje při rozehře, hosté to ale nevyužili. Kotouč totiž skvěle pokryl Synek.

61:11
    Trojice na ledě se nyní střídají. Kotouč mají na svých hokejkách Berani.

60:30
    Puk jako první získal Třinec. Ten se okamžitě tlačí k domácí brance, rána však končí nad horní tyčkou.

60:01

Vítězem se po velmi divoké třetí třetině stává Zlín. V závěrečném dějství jsme mohli vidět sedm branek, což rozhodně není málo. Třinec však stále může získat jeden bod a to v nadstavbě. Ta se bude hrát pět minut tři na tři, pokud nepadne branka, pojedou se samostné nájezdy.

59:12
    Třinci se nedaří dostat do útočné třetiny. Zlín opět puk získal a vystřelil, zákrok si ještě připisuje Klímek.

58:10
    Zápas už se pomalu blíží ke konci. Zlín závěr utkání zvládá velmi dobře, drží kotouč daleko od své branky.

57:42
    Oceláři nyní dopředu vyslali nepřesnou příhravku. Ta skončila až za červenou čárou, píská se tedy zakázané uvolnění.

56:46
    Třinec se snaží zoufale něco vymyslet, moc mu to ale nejde. Střela totiž letí doprostřed branky, kde je připravný Synek.

54:34
    Zlín právě vstřelil branku!
    Berani odskakují na dvoubrankové vedení! Ve středním pásmu se kotouče chopil MATĚJ MOJŽÍŠ. Ten se s ním dostal až do pravého kruhu, odkud se trefil přesně pod horní tyč hostující branky. Asistence: Adam Burian.

Lukáš Mihal

Branky a nahrávky: 10. Chludil (Hoferek, Synek), 11. Laciga (Šindelek, Chludil), 24. Chludil (Šindelek), 37. Ramert (Nábělek), 48. Mojžíš (Frömel, Lavička), 51. Frömel, 55. Mojžíš (Burian) – 8. Petrovský (Bujak, Andrle), 42. Bujak (Ramik, Tomiczek), 45. Tomiczek (Ramik, Hrůzek), 46. Procházka (Andrle), 46. Petrovský (Hykl, Raszka), 64. Petrovský (Hrůzek, Raszka)

Berani Zlín: Synek (Hamrla) – Nábělek, Šimášek, Sýkora, Burian, Šindelek, Čapka, Hoferek (A) – Chludil, Tomeček, Ševčík, Mojžíš, Matúšů, Laciga, Ramert, Frömel (C), Kráčalík (A), Jakeš, Lavička.
    HC Oceláři Třinec: Halouzka (37. Klímek) – Mošnička, Pospíšil, Andrle, Molin, Chovaniak, Bujak, Hrůzek (C) – Šutý, Raszka, Przybyla (A), Šotkovský, Petrovský (A), Wawrzkiewicz, Kriščák, Tomiczek, Ramik, Procházka, Hykl.

Rozhodčí: Přikryl – Zapletal, Pospíšil