Barys – Čeljabinsk 3:1 (kon.) | CSKA Moskva – Omsk 3:2 (kon.) | Minsk – N.Novgorod 3:6 (kon.)
Petrohrad – Kazaň 5:1 (kon.) | Viťaz – Nižněkamsk 3:1 (kon.)
Barys Nur-Sultan
3:1 (1:1, 0:0, 2:0)
Traktor Čeljabinsk
Čtvrtek 06.12.2018, 14:30 • Kazachstan Arena • KHL

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (16:45:34)

Československá stopa v utkání

Dominik Hrachovina (Astana) – do hry se nedostal

Je dobojováno! Úvodní třetina přinesla dvě branky, ta druhá pak žádnou. Před třetí částí platilo vyrovnané skóre a vypadalo to, že kdo se trefí, ten zvítězí. To se nakonec skutečně stalo, kazašský celek dokázal využít další přesilovku a po zásluze se dostal do vedení. V úplném závěru pak Astana své vítězství potvrdila střelou do prázdné branky!

59:30
    Do konce zbývá třicet vteřin, hosté se sice usadili v útočném pásmu, ovšem na nějaký zvrat to zatím rozhodně nevypadá.

59:13
    Na zemi zůstal ležet Kravcov, který se dožadoval odpískání faulu. Rozhodčí přerušili hru, hostující útočník se pomalu zvedá.
    58:51 Pavel AKOLZIN - 3:1

58:51
    Astana právě vstřelila branku!
    Řekl bych, že je rozhodnuto! Kotouč se v obranné třetině domácích odrazil do rohu kluziště, kde se k němu dostal PAVEL AKOLZIN. Ten ho poté bekhendem poslal přes celé hřiště do prázdné branky!

58:30
    Už ne! Traktor se s pukem dostal do útočné třetiny, Děmčenko míří na střídačku, Čeljabinsk to zkouší v šesti!

58:01
    Ohlášeny byly poslední dvě minuty třetí třetiny, puk mají na svých holích domácí hráči, Děmčenko tak zůstává stále v bráně.

57:23
    Astana vyhazuje přes všechny čáry, zakázané uvolnění se však nepíská, hostům už mnoho času nezbývá.

56:51
    Úplně sám se před domácí bránou ocitl Kokujov, který se pokoušel zakončovat z první. Hostující hráč s tím vůbec nepočítal, střela mu vůbec nevyšla!

56:14
    Skvělou práci odvedl Petuchov. Ten se s pukem dostal do útočné třetiny, poté střílel do horní části branky. Brankář Děmčenko byl pozorný.

55:33
    Hosté toho využít nedokázali, na modré čáře je znovu zastavil čárový rozhodčí, který pískal ofsajd.

55:14
    Frattin zavezl do útočné třetiny a čekal, až jeho spoluhráči vystřídají. Následně přišel o puk a musí se rychle vracet.

54:31
    Astana hraje chytře, drží puk v útočné třetině a kombinuje, hosté se téměř k ničemu nedostávají a musí se především bránit.

53:41
    Plné ruce práce měl Karlsson, nikdo totiž nevěděl, kde je puk. Domácí zadáci se dostali ke kotouči, následně odehráli do bezpečí.

53:22
    Glinkin dělal na modré čáře ještě kličku, s čímž nepočítali hned dva jeho spoluhráči, čárový teď píská postavení mimo hru.

52:49
    Přečíslení tři na dva. Domácí to sehráli dobře, puk se dostal na pravou stranu, kde už napřahoval Valk. Tomu však střela vůbec nesedla, Děmčenko pak pro jistotu přerušil hru.

Štěpán Slovák

Branky a nahrávky: 14. Orechov (Dietz, Frattin), 52. Orechov (Valk, Frattin), 59. Akolzin – 8. Rybakov (Glinkin, Isajev)

Barys Nur-Sultan: H. Karlsson (Hrachovina) – Orechov, Dietz (A), Vi Svedberg, Dallman (C), Blacker, Makljukov, Šalapov, Polochov – Ševčenko, Valk, Frattin – Boyd (A), Cormier, Michajlis – Akolzin, Sagadejev, Panjukov – Petuchov, Gurkov, Jevdokimov.
    Traktor Čeljabinsk: Děmčenko (Sudnicin) – Nikitin, Bailen (A), Borodkin, Isajev, Želdakov, Alexejev, Karpuchin – Szczechura, Thomas, Enlund – Kravcov (A), Stoa, Glinkin – Kokujov, Rybakov, Gubarev – Šarov, Dugin, Jerofejev – Šolochov.