Kometa Brno – Sparta | 3:4 (po pr.) |
St. Louis – Edmonton | 2:3 (1:2 po s.n.) | | | Anaheim – Chicago | 4:2 (kon.) | | | San Jose – Carolina | 5:1 (kon.) |
Plzeň – Mountfield HK | 1:3 (kon.) | | | Vítkovice – Kometa Brno | 4:1 (kon.) | | | Chomutov – Kobra | 3:0 (kon.) |
HC Litvínov – Kladno | 6:5 (po pr.) | | | Havířov – Pardubice | 3:1 (kon.) | | | Sparta – PZ Kladno | 5:4 (kon.) |
Mladá Boleslav – Tábor | 8:3 (kon.) | | | Jihlava – Č. Budějovice | 2:3 (kon.) | | | Olomouc – HK MD Šumperk | 1:3 (kon.) |
Havlíčkův Brod – Žďár n/S | 7:2 (kon.) | | | Slavia – Liberec | 1:0 (po pr.) | | | Přerov – Warriors Brno | 3:1 (kon.) |
Barys – Čeljabinsk | 3:1 (kon.) | | | CSKA Moskva – Omsk | 3:2 (kon.) | | | Minsk – N.Novgorod | 3:6 (kon.) |
Petrohrad – Kazaň | 5:1 (kon.) | | | Viťaz – Nižněkamsk | 3:1 (kon.) |
Chomutov – Mladá Boleslav | 4:6 (kon.) | | | K. Vary – Kladno | 3:2 (3:2 po s.n.) |
Letňany – Kolín | 2:5 (kon.) |
N. Město n. M. – Nový Bydžov | 7:6 (po pr.) | | | Hronov – Jaroměř | 6:5 (1:0 po s.n.) | | | Nová Paka – Opočno | 9:1 (kon.) |
konec
HC Viťaz Moskevská oblast
3:1
(1:0, 1:0, 1:1)
Neftěchimik Nižněkamsk
47:52
|
Vyloučení v týmu HC Viťaz Moskevská oblast (Alexandr Sjomin – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
33:38
|
Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Adam Polášek – 2 min., zásah do hlavy nebo krku + 10 min. osobní trest, zásah do hlavy nebo krku). Trest odpyká Rafael Bikmullin.
|
|
29:06
|
Vyloučení v týmu HC Viťaz Moskevská oblast (Gennadij Stoljarov – 2 min., podrážení).
|
|
25:14
|
Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Pavel Padakin – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
22:16
|
Vyloučení v týmu HC Viťaz Moskevská oblast (Alexandr Sjomin – 2 min., sekání).
|
|
10:04
|
Vyloučení v týmu HC Viťaz Moskevská oblast (Michail Jepišin – 2 min., hákování).
|
Branky a nahrávky:
4. Švec-Rogovoj (Kokarev, Mozík), 27. Mozík (M. Aaltonen), 60. M. Aaltonen (A. Sjomin) – 50. Polášek
Rozhodčí: Ovčinnikov, Ščenjov – Zacharenkov, Šeljanin
Diváci: 2 056
Neproměněná penalta:
HC Viťaz Moskevská oblast:
Ortio (Samonov) – Katičev, Mozík, Stasenko, Jevsejenkov, Jepišin, Voronkov, S. Romanov – A. Sjomin, M. Aaltonen, Stoljarov – A. Nikulin, Rendulić, Makejev – Kokarev, N. Komarov, Švec-Rogovoj – Vyglazov, Potěchin, Mojsejev.
Náhradníci:
Trenér:
Neftěchimik Nižněkamsk: Korotajev (I. Ježov) – Polášek, An. Sergejev, Bryncev, D. Musin, Šaripzjanov, Timašov, Semjonov – Jo. Nättinen, Ruohomaa, Puustinen – Nestrašil, E. Galimov, Bikmullin – P. Kulikov, Padakin, Chajrullin – Arkalov, Šiksatdarov, Zdunov.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Neftěchimik Nižněkamsk: Korotajev (I. Ježov) – Polášek, An. Sergejev, Bryncev, D. Musin, Šaripzjanov, Timašov, Semjonov – Jo. Nättinen, Ruohomaa, Puustinen – Nestrašil, E. Galimov, Bikmullin – P. Kulikov, Padakin, Chajrullin – Arkalov, Šiksatdarov, Zdunov.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Ovčinnikov, Ščenjov – Zacharenkov, Šeljanin
Diváci: 2 056
Jan Prošek