Janov – Virtus Entella 3:3 (6:7 po pen.) | Turín – Südtirol 2:0 (kon.)
2:0 (1:0)
FC Südtirol
Čtvrtek 06.12.2018, 20:45Italský pohár • 4. kolo

Držení míče: 62 % : 38 %.
    Střely na branku: 5:0. Střely mimo: 4:4. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 18:14. (22:46:23)

Domácí celek podle papírových předpokladů vyhrává tento zápas. Südtirol porazil 2:0, trefili se Sariano a Edera, a tak mohou fotbalisté Turína slavit postup do další fáze Coppa Italia. Konkrétně do pátého kola – osmifinále. V lednu nastoupí proti Fiorentině.

90+3

90+3
    Centr se snesl před branku, Edera poslal míč do před brankového prostoru, následná rána byla zblokovaná.

90+2
    Lukič kombinuje se svými spoluhráči na polovině soupeře, domácí hráči zápas v poklidu dohrávají. Následně vybojoval Turín rohový kop.

90+1
    Domácí hráči nyní mají míč a snaží se hrát co nejdál od své branky.

90+1
    Nastavovat se budou ještě tři minuty.

90
    Probíhá poslední minuta druhého poločasu, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

87
    Zajímavý centr se snesl před domácí branku, ale ani jeden ze tří hostujících hráčů nezakončili. Nejblíže byl Costantino.

87
    Südtirol rozehrává ze své poloviny, rychle dostal hostující celek míč na půlku soupeře.

86
    Mnoho šancí nebo zajímavých momentů v závěru zápasu nevidíme. Hraje se spíše na polovině.

85
    Hosté sice kombinují před brankou domácích, ale Turínský brankář zasahovat nemusí. Dobře hrají jeho spoluhráči.

84
    Střídání v týmu FC Südtirol: ze hřiště odchází Mazzocchi, přichází Antezza.
    81. Simone EDERA - 2:0

81
    FC Turín právě vstřelil branku!
    A je to jasné, domácí klub tento zápas vyhraje v Italském poháru postoupí dál. Po pěkné přihrávce spoluhráče se střelou z bezprostřední blízkosti prosazuje SIMONE EDERA.

79
    Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Rincon, přichází Parigrini.

79
    Berenguer rozehrával volný kop. Rozhodl se pro přímou ránu, kterou však poslal příliš vysoko.

77
    Závěr zápasu se blíží, hostující celek prohrává o jednu branku, a tak se snaží spíše útočit a na defenzivu neklade tak velký důraz.