Plzeň – Mountfield HK 1:3 (kon.) | Vítkovice – Kometa Brno 4:1 (kon.) | Chomutov – Kobra 3:0 (kon.)
HC Litvínov – Kladno 6:5 (po pr.) | Havířov – Pardubice 3:1 (kon.) | Sparta – PZ Kladno 5:4 (kon.)
Mladá Boleslav – Tábor 8:3 (kon.) | Jihlava – Č. Budějovice 2:3 (kon.) | Olomouc – HK MD Šumperk 1:3 (kon.)
Havlíčkův Brod – Žďár n/S 7:2 (kon.) | Slavia – Liberec 1:0 (po pr.) | Přerov – Warriors Brno 3:1 (kon.)
HC Olomouc
1:3 (0:0, 0:2, 1:1 - N 0:1)
HK Mladí Draci Šumperk
Čtvrtek 06.12.2018, 18:00 • Zimní stadion Olomouc • Extraliga dorostu • Nadstavba E

57:39
    Domácí si nicméně zahrají přesilovku. Filip Diviš (SUM) si odpyká dvě minuty za nedovolené bránění.

49:00
    Domácí si zahrají další přesilovku. Dvě minuty za podrážení si odpyká Josef Haas (SUM).

43:03
    Vyloučení v týmu HC Olomouc (Havel – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).
    Vyloučení v týmu HC Olomouc (Ruda – 2 min., sekání).

42:00
    Domácí mají další přesilovku. Dvě minuty za podrážení si odpyká Matěj Burda (SUM).

34:57
    Vyloučení v týmu HC Olomouc (Lukáš Přecechtěl – 2 min., pozdní dohrání).

30:46
    Hosté si navíc hned vzápětí zahrají přesilovku. Dvě minuty za pozdní dohrání si musí odsedět Petr Ševčík (OLO).

28:16
    Domácí si zahrají další přesilovku. Dvě minuty za vysokou hůl si odpyká Jan Kučera (SUM).

20:25
    Síly na ledě se vyrovnají. Dvě minuty za podrážení si odpyká Matyáš Fasner (OLO).

19:56
    Přesilovku si zahrají také domácí, ačkoliv spíše až ve druhé části hry. Dvě minuty za hrubost si odpyká Antonín Kareš (SUM).

06:22
    Je tady první vyloučení dnešního zápasu. Dvě minuty za držení si odpyká David Lambert (OLO).

Martin Vavruša

Branky a nahrávky: 46. Ruda (Přecechtěl, Stratil) – 31. Janech (Kučera), 33. Kučera, 45. Burda (Kučera), 63. Fibigr (Kučera)

HC Olomouc: Hořejší (Špunar) – Nesvadba, Lambert, Přecechtěl, Stratil, Pekr, Radová, Holcman, Sedláček – Havel, Václavský, Kusák – Martinec, Petřeková, Masare – Fasner, Ševčík, Prísažný – Ruda.
    HK Mladí Draci Šumperk: Ryšavý (Berčák) – Seidenglanz, Minařík, Kareš, Netolický, Blaško, Koutecký, Panáček – Burda, Slováček, Kučera – Diviš, Fibigr, Janech – Haas, Šucha.

Rozhodčí: Goňa – Kociňák, Skokánek