Č. Budějovice – Třinec 2:5 (kon.) | Liberec – Plzeň 2:0 (kon.) | Vsetín – Sparta 3:7 (kon.)
Slavia – HC Litvínov 1:2 (kon.) | Jihlava – Mountfield HK 1:3 (kon.) | Žďár n/S – Havlíčkův Brod 4:5 (po pr.)
Havířov – Přerov 3:4 (kon.)
HC Dukla Jihlava
1:3 (0:1, 1:2, 0:0 - N 0:1)
Mountfield HK
Pátek 07.12.2018, 18:00 • Horácký zimní stadion, Jihlava • DHL Extraliga juniorů • Skupina o 13. - 24. místo

46:35
    Tak možná ještě jedna šance pro Duklu, jak s výsledkem něco udělat. Dvě minuty za hákování dostává Samuel Hrabčák.

Na vyloučení: 4-3.
    Vyšší tresty: 2-2.

43:43
    Už to vypadalo, že na trestou lavici půjdou dva hráči, každý z jedné strany, ale nakonec sudí usoudili, že v šarvátce před brankou hostí byl aktivní jen Petr Poppel, který tak dostává dvě minuty za hrubost.

Na vyloučení: 4-2.

35:28
    Tak tohle nebylo vůbec pěkné, ba naopak bych volil nějaký hrubší argument. Jihlavští se hrnuli do protiútoku dva na jednoho, když přesně na polovině hřiště u střídaček trefil Tomáš Janoušek kolenem přímo koleno Tomáše Chlubny a ten zůstal chvíli ležet na ledě. Naštěstí to nebude nic vážného, domácí forvard už je na nohou, ale tohle vždycky zavání něčím horším... Samozřejmě pět minut a do konce zápasu pro beka hostí.

Na vyloučení: 4-1.

35:01
    Vítězslav Brož dostal během jednoho okamžiku dvě desítky, obě za nesportovní chování, takže pro něj dnešní zápas končí a trenér Karel Nekvasil asi z tohoto nebude zcela nadšený.

Vyšší tresty: 2-0.

30:53
    Jihlavský útočník, který je věkem ještě dorostenec, jde ve na dvě minuty za sekání.

26:32
    Samuel Hrabčák sekl soupeře a síly na ledě se tak vyrovnají.

Na vyloučení: 3-1.

25:40
    Ale Dukla to trošku přehnala s agresivitou a Daniel Piskač jde ven na dvě minuty za držení protihráče.

Na vyloučení: 3-0.

18:30
    I druhá přesilová hra první třetiny jde za hosty. David Moravec dostává dvě minuty za podrážení.

Na vyloučení: 2-0.

06:17
    První vyloučení zápasu na jihlavské straně, obránce Valentýn Smolko se provinil vysokou holí.

Na vyloučení: 1-0.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 25. Rašín (Barák) – 17. Pinkas (Poppel), 29. Síla, 40. Naar (Šedivý), 61. Poppel (Pinkas)

HC Dukla Jihlava: Javůrek (Chaloupek) – Moravec, Rašín, Chvátal, Piskač, Smolko, Trávník, Zvěřina – Barák, Juda, Brož – Chlubna, Krajíček, Menšík – Doležal, Čermák, Kardoš. Trenér: Karel Nekvasil
    Mountfield HK: Sajdl (Vacek) – Janoušek, Kukla, Naar, Voňka, Perička, Pěnčík – Pajer, Pinkas, Síla – Poppel, Kašpar, Janda – Jušta, Dominik Šedivý, Hrabčák – Daniel Šedivý. Trenér: Jiří Janoušek.

Rozhodčí: Král – Komínek, Brzobohatý