Genk – Kortrijk 1:1 (kon.) | Mouscron – Waregem 0:0 (kon.) | Oostende – Lokeren 1:0 (kon.)
Sint-Truiden – Standard 1:1 (kon.)
Royal Excel Mouscron
0:0 (0:0)
SV Zulte-Waregem
Sobota 08.12.2018, 20:00 • Stade Le Canonnier, Mouscron • Belgická liga • 18. kolo

Držení míče: 42 % : 58 %.
    Střely na branku: 1:9. Střely mimo: 0:4. Rohy: 5:5. (21:52:39)

Utkání dospělo do svého konce. Za celých devadesát minut jsme se nedočkali žádné větší šance, natož branky. Jediné větší pozdvižení bylo až na konci samotného utkání, když byl po druhé žluté kartě vyloučen domácí Dussenne. Mouscron v poklidném utkání bere bod za bezbrankovou remízu proti Zulte-Waregem.

90+4
    90+3. Červená karta po 2. žluté

90+3
    Dussenne jako poslední zastavil nedovoleně Bongondu a od rozhodčího viděl žlutou kartu. Jelikož již jednu na svém kontě měl, tak musel předčasně do sprch.

90+2
    Žlutou kartu dostává Marco Bürki (SV Zulte-Waregem).

90+1
    Z druhého rohu nebylo vůbec nic. Od branky bude odkopávat Bossut. Rozhodčí přidá ke druhému poločasu tři minuty navíc!

90
    Centr na bližší tyč odvrátil Burki na další roh. Domácí jsou v tlaku.

89
    Domácí nyní zatlačili svého soupeře a odměnou jim bude další rohový kop.

88
    Stejně jako před chvíli domácí, tak i hosté pohrdli rohem, z něhož nezahrozili.

88
    Z ní to zkusil rovnou na branku právě faulovaný Buffel, jehož ránu raději Butez protáhl na rohový kop.

87
    V souboji sedmiček se provinil faulem domácí Olinga. Hosté budou mít k dispozici standardní situaci.

86
    Roh se domácím vůbec nepovedl. Obrana hostujícího celku v poklidu odvrátila balón do bezpečí.

86
    Pierrot předvedl, jak se bojuje o míč. Po jeho akci se bude kopat rohový kop proti brance Zulte-Waregem.

85
    Střídání v týmu SV Zulte-Waregem: ze hřiště odchází Mamadou Sylla, přichází Mikael Soisalo.

83
    Při útočném snažení se provinil faulem hostující Tardieu. Rozehrávat bude Butez. Hosté chystají druhé střídání v utkání.

82
    Střídání v týmu Royal Excel Mouscron: ze hřiště odchází Benjamin Van Durmen, přichází Bilal Chibani.

82
    Nyní jsou to opět hosté, kdo kombinuje na polovině svého soupeře.

81
    Pierrot se dostal k hlavičce a branku Zulte-Waregem minul o kousek. To byla nadějná šance domácích.