SHK Hodonín – Pelhřimov 6:3 (kon.) | Orlová – Písek 6:4 (kon.) | Opava – Havlíčkův Brod 4:3 (3:2 po s.n.)
Nový Jičín – Mor. Budějovice 0:2 (kon.) | Val. Meziříčí – Žďár n/S 3:1 (kon.) | Šumperk – David Servis 6:1 (kon.)
Tábor – Kopřivnice 1:5 (kon.)
DRACI PARS ŠUMPERK
6:1 (2:0, 1:0, 3:1)
HC David Servis Č. Budějovice
Sobota 08.12.2018, 17:00 • Zimní stadion Šumperk • 2. liga - Jih a Východ (ČR) • 24. kolo

59:55
    Ke konci zápasu tu máme ještě jedno vyloučení, to už však nebude mít žádný vliv na výsledek zápasu. Tomáš Drtil (SUM) dostává dvě minuty za držení.

50:14
    Vyloučení v týmu HC David Servis Č. Budějovice (Sumerauer – 2 min., podrážení).

47:52
    Vyloučení v týmu Draci Šumperk (Sedlák – 2 min., podrážení).

38:25
    Hosté si ke konci druhé třetiny zahrají přesilovou hru a dostávají tak šanci snížit stav utkání. Dvě minuty za podrážení dostává Vorobjev (SUM).

28:43
    Vyloučení v týmu HC David Servis Č. Budějovice (Radoš – 2 min., podrážení).

23:28
    Draci si zahrají první přesilovou hru. Jan Radoš dostává dvě minuty za podrážení.

02:59
    Máme tu první trest dnešního utkání. Jakub Řezáč (SUM) si jede odsedět dvě minuty za hákování.

Kateřina Glogarová

Branky a nahrávky: 2. Pokorný (Haloda M.), 20. Plášek (Romančík, Sedlák), 40. Čuřík, 49. Čuřík (Ďurač), 53. Gewiese (Ďurač, Vorobjev), 53. Králík (Pokorný, Vaněk) – 41. Ferebauer (Kříž, Kronus)

DRACI PARS ŠUMPERK: Haloda O. (Venouš) – Haloda M., Vaněk, Gewiese, Drtil, Šíp, Řezáč, Sedlák – Pokorný, Hroch, Ďurač, Urban, Plášek, Králík, Antonov, Blecha, Čuřík, Vorobjev, Romančík, Ostřanský
    HC David Servis Č. Budějovice: Němec (Klestil) – Procházka, Dudáček, Doktor, Radoš, Škopek, Kříž – Rolínek, Bárta Jan, Šulčík, Ferebauer, Tejko, Kronus, Bárta Jiří, Sumerauer

Rozhodčí: Šudoma – Novotný, Šimčík